Wyświetleń: 457

Opis

AleDekoracje.pl

AleDekoracje.pl to pracownia ślubna oferująca produkty handmade w Internecie. W ofercie w naszym sklepie internetowym aleDekoracje.pl>znajdą Państwo napisy na stół Weselny przedstawiające inicjały Pary Młodej, napis przedstawiający nazwisko Pary Młodej. Nasze napisy wykonywane są ze sklejki brzozowej naturalnej, bądź malowanej na wybrany przez Państwa kolor.

Sklep ślubny aleDekoracje.pl oferuje również spersonalizowane toppery na tort weselny, oferujemy również napisy na tort weselne w postaci napisów miłość, love, Mrs i Mr.

Oferujemy również dekoracje do zawieszenia na ściance za parą młodą, do udekorowania krzeseł Pary Młodej czy napis do zawieszenia w domu Pani Młodej lub Pana Młodego Witamy Gości weselnych. Pudełka na obrączki to również flagowy produkt sklepu z artykułami weselnymi

AleDekoracje.pl, w ofercie posiadamy białe pudełka na obrączki z grawerowaną datą ślubu, rustykalne pudełka na obrączki, ale również szkatułki na ślubne obrączki w kształcie serca. Bardzo ważne na zabawie weselnej jest porządek i spokój gości dlatego oferujemy również winietki na stoły weselne oraz numery i tablice z rozmieszczeniem gości weselnych.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Oprawa, Dekoracje

Powrót