Wyślij zapytanie
728... pokaż numer

Bukiet ślubny, kwiaty na ślub, dekoracja sali i kościoła

Nysa

W pobliżu: Strzelce Opolskie, Brzeg, Krapkowice, Zdzieszowice, Tarnów Opolski, Otmuchów, Niemodlin, Lewin Brzeski, Opole, Kluczbork, Namysłów, Olesno, Głubczyce, Ozimek, Dobrodzień, Gródków, Głogówek, Praszka, Byczyna, Zawadzkie

Opolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

600 zł

728... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 416

Opis

Bukiet ślubny, kwiaty na ślub, dekoracja sali i kościoła

Pracownia Vintage Floristik powstała z miłości do kwiatów i pasji do florystyki, jeśli  chcesz się tym "zarazić" to  przyjdź do mnie . Jeśli się  zdecydujesz to gwarantuję, że do mnie wrócisz, po prostu zachwycisz się i pokochasz to miejsce.

Moje wykształcenie z dziedziny florystyki i doświadczenie z tej branży owocują oryginalnymi, nietuzinkowymi kompozycjami. Mogę pochwalić się, że jestem jedyna w Otmuchowie i okolicy, która posiada  wykształcenie florystyczne uzyskane po ukończeniu  nauki w Mistrzowskiej Szkole Florystyki Doroty Kwiotek we Wrocławiu na poziomie – Florysta .Aby cały czas podnosić swoje kwalifikacje uczestniczę w pokazach i warsztatach florystycznych prowadzonych przez mistrzów florystyki .
Jeśli tak jak ja jesteś wrażliwy na piękno kwiatów i chcesz, aby twoja szczególna uroczystość miała profesjonalną oprawę florystyczną i stała się niezapomnianym przeżyciem to zapraszam do mojej Kwiaciarni.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nysa, Oprawa, Dekoracje

Powrót