Wyślij zapytanie
722... pokaż numer

Dekoracje florystyczne, bukiety, plan stołów i inne w konkurencyjnych cenach

ul. Jantarowa, Lublin

W pobliżu: Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy, Tomaszów Lubelski, Zamość, Świdnik, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Krasnystaw, Parczew, Hrubieszów, Opole Lubelskie, Biała Podlaska, Ryki, Łuków, Biłgoraj, Dęblin, Bychawa, Bychawa, Bełżyce, Zwierzyniec, Tarnogród, Radzyń Podlaski

Lubelskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

50 zł

722... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 450

Opis

Dekoracje florystyczne, bukiety, plan stołów i inne w konkurencyjnych cenach

Bukiety ślubne dla Panny Młodej i Druhny, butonierki, dekoracja kwiatowa stołu Państwa Młodych na weselu, kościoła i inne w konkurencyjnych cenach. Sprawdź nas!

Orientacyjne ceny bukietów - od 150-180 zł dla Panny Młodej i 130-150 zł dla Druhny, bukiet na ołtarz 250 zł, bukiet na stół Państwa Młodych 200-250 zł, dekoracja samochodu - od 25 zł za bukiecik na klamkę, od 50 zł za dekorację kwiatową maski (mogą ulec zmianie w zależności od szczegółów zamówienia - zapraszamy do kontaktu!)
Do bukietu na stół Państwa Młodych proponujemy wypożyczenie literek z inicjałami Państwa Młodych. Proponujemy również plan stołów na stabilnej sztaludze w cenie 100 zł (dla Klientów korzystających z oferty na bukiety - promocyjna cena 80 zł) oraz numerki na stoły w ramkach na nóżce.

 

W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, Oprawa, Dekoracje

Powrót