Wyślij zapytanie
511... pokaż numer

Dekoracje światłem i nie tylko... Śląsk

Dąbrowa Górnicza

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Mikołów, Piekary Śląskie, Bytom, Tarnowskie Góry, Będzin, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Czeladź

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

200 zł

511... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 716

Opis

Dekoracje światłem i nie tylko... Śląsk

Poprzez niniejsze ogłoszenie pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie kompleksowej dekoracji okolicznościowej, która obejmuje dekoracje sal weselnych, kościołów oraz pełną oprawę florystyczną uroczystości.

Pragniemy również poinformować, że uzupełnieniem naszych dekoracji jest dekoracja światłem, którą z powodzeniem zajmujemy się od ponad trzech lat. Przy wyborze kwiatów, dodatków oraz motywu przewodniego przyjęcia wspólnie z naszymi klientami zwykle kierujemy się porą roku, charakterem sali weselnej, przeznaczeniem bukietu lub kompozycji jak również indywidualnymi przesłankami oraz aktualnymi trendami. Zawsze dzielimy się naszym doświadczeniem i służymy radą, a każda realizacja jest dla nas ogromnym wydarzeniem, w które wkładamy całe serce..

Zapraszamy Państwa również na nasz oficjalny fanpage na facebook'u  gdzie będą mogli Państwo na bieżąco śledzić nasze prace.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dąbrowa Górnicza, Oprawa, Dekoracje

Powrót