Wyślij zapytanie
500... pokaż numer

Opis

Litery Love wynajem

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija. Tworzymy produkty, które cechuje możliwość szerokiego zastosowania. Od dekoracji wnętrz i ogrodów, po sesje i dekoracje ślubne. Jako jedyni posiadamy żarówki o niskim napięciu z zabezpieczającymi nakładkami stylizowanymi na kryształ, dzięki którym oświetlenie nie wydziela ciepła, a więc jest bezpieczne nawet dla najmłodszych. Nasze litery są wodoodporne, co w połączeniu z wbudowanymi akumulatorami daje możliwość wykorzystania ich także w plenerze.

‘Jesteśmy bardzo wrażliwi na potrzeby klientów. To dla Was rozwijamy się i udoskonalamy nasze produkty’.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

K Katrzyna 2017-09-22 13:10:45

Ocena: 5

Litery były bardzo efektownym i wyrazistym elementem dekoracji sali, chętnie przez wszystkich fotografowanym :D Do tego świetny kontakt i profesjonalna obsługa :)

M Martyna 2017-09-22 13:10:28

Ocena: 5

Polecam każdemu skorzystanie z usług Literowych Inspiracji! Bezproblemowy kontakt z właścicielką, która zawsze chętnie doradzi. Litery uświetniły nasze przyjęcie weselne, a goście byli nimi zachwyceni :)

O Ola 2017-09-22 13:10:08

Ocena: 5

Polecam w 100%! Literki pięknie wykonane, duży wybór liter, przesyłka prosto na salę weselna i odbiór przez kuriera z sali. Kontakt z dziewczynami bardzo sprawny. Pozdrawiam! :)

Tagi: Wrocław, Oprawa, Dekoracje

Powrót