Wyślij zapytanie
798... pokaż numer
Wyświetleń: 873

Opis

Oświetlenie dekoracyjne Ledy na wesele Sprawdź nas GTLighting

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu dekoracji światłem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wymagającym klientom świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętej dekoracji światłem przyjęć weselnych, eventów, studniówek i innych imprez.

Bajkowe aranżacje, gra światłem bez wątpienia podniosą atrakcyjność każdego przyjęcia i pozostaną długo w pamięci zarówno organizatorów jak również gości. Wszystko to uda się uzyskać dzięki naszemu profesjonalnemu sprzętowi jak i doświadczeniu. Obecnie posiadamy w swojej ofercie sprzęt bardzo wysokiej jakości, dzięki któremu możemy oświetlić, doświetlić zarówno małe elementy,detale, jak również duże powierzchnie.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inne potrzeby i wizje, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Oferujemy swoją pomoc i poradę w doborze elementów dekoracyjnych, tak aby efekty były zadowalające każdą ze stron. Zapraszamy do współpracy i śledzenia naszych poczynań na naszym facebookowym fun-pagu.

W ofercie posiadamy również napis Love który może być wspaniałą dekoracją Waszego wesela lub posłużyć jako rekwizyt na sesje narzeczeńską lub zaręczyny.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Chrzanów, Oprawa, Dekoracje

Powrót