Wyślij zapytanie
790... pokaż numer

Pracownia Kwiatów Krisflo

ul. Smoleńsk 25A, Kraków

Małopolskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

790... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 327

Opis

Pracownia Kwiatów Krisflo

Krisflo to salon kwiatowy i studio florystyki, które powstało z potrzeby chwili, a przerodziło się w ogromną pasję do pracy z kwiatami, roślinami i wspaniałymi ludźmi. Dziękuję tym wszystkim którzy pomogli mi odkryć piękny świat kwiatów i roślin.

Proponujemy Państwu wyrażanie swoich uczuć poprzez oryginalne kompozycje kwiatowe w zależności od okazji i naszych intencji. Spróbujmy zatrzymać wyjątkowe chwile w naszej pamięci i w pamięci naszych bliskich, przyjaciół i osób, na których nam zależy. Jeżeli uda nam się w ten sposób sprawić radość, poczucie piękna i miłą atmosferę to znaczy, że kwiaty zbliżają ludzi, a magia kwiatów czyni cuda.

Nasz zespół to spotkanie indywidualności o różnym spojrzeniu na sztukę florystyczną. W naszych pracach przełamujemy utarte schematy, wprowadzamy nowe materiały i formy oddając jednocześnie ukłon w stronę klasyki. Ideą naszej pracy jest tworzenie w zgodzie z naturą, która inspiruje i z której wywodzi się wszelkie życie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2017-08-04 14:13:54

Ocena: 5

Pięknie przygotowane bukiety ślubne!! Dokładnie takie jak sobie wymarzyłam. Podejście do klientów na najwyższym poziomie - z uśmiechem i zrozumieniem. W każdej kompozycji kwiatowej widać serce włożone w jej przygotowanie. Ogromnie polecam! :) Oraz dziękuję ekipie Krisflo!

A Agata 2017-08-04 14:13:35

Ocena: 5

Gorąco polecam Pracownię! Pani Agnieszka przygotowała piękne dekoracje na przyjęcie weselne, doskonale skomponowany bukiet oraz piękne kwiaty dla rodziców! Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny.

Tagi: Kraków, Oprawa, Dekoracje

Powrót