Opis

Słodkie Migdały Studio Artystyczne

Studio Artystyczne Słodkie Migdały proponuje Państwu absolutnie innowacyjny, jedyny w swoim rodzaju sposób upamiętnienia cudownych chwil w życiu -
Figurki 3D Państwa Młodych.

Figurki wykonane przy użyciu najnowszych technologii skanowania i drukowania 3d, będą realistycznym odzwierciedleniem Was w miniaturowej wersji.

Takie figurki to piękna i trwała pamiątka, która będzie Wam przypominać o cudownym wydarzeniu przez długie lata, którą będą podziwiać Wasze dzieci i wnuki.

Proces wykonania figurek polega na zeskanowaniu Waszych postaci specjalistycznym skanerem 3D przeznaczonym do skanowania sylwetek i twarzy ludzi.  Skan trwa około minuty. Następnie uzyskane w ten sposób obrazy zostają poddane obróbce przy użycu oprogramowania 3D. Ostatnim etapem jest druk na kolorowej
drukarce 3D. Po kilku dniach otrzymujecie Państwo produkt finalny i cieszycie sie piękną i oryginalną pamiątką.

Ciekawym pomysłem na wykorzystanie figurek 3D jest umieszczenie ich na torcie weselnym - wyobraźcie sobie zaskoczenie Waszych gości widzących Wasze realistyczne postacie na torcie!
Możecie także wykorzystać Wasze figurki jako piękny prezent "podziękowanie" dla rodziców - na pewno będą zachwyceni i wzruszeni.

Bądźcie oryginalni - skorzystajcie ze zdumiewających możliwości jakie technologia 3D.

Na życzenie Klientów wykonujemy także figurki 3D dorosłych oraz dzieci na inne okazje.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Wasze opinie

Tagi: Nowy Sącz, Oprawa, Dekoracje

Powrót