Wyślij zapytanie
783... pokaż numer

Votre Mariage Pracownia Chwil Pięknych

wysockiego 27 a, Łódź

Łódzkie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

100 zł

783... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 421

Opis

Votre Mariage Pracownia Chwil Pięknych

Największą wagę przywiązujemy do kontaktu z klientem i perfekcji. Wykonujemy dekoracje ślubne, okazjonalne, restauracji, sali, hoteli, firm, centrów handlowych, konferencji oraz domów i mieszkań prywatnych.

Specyfikacją firmy jest brak kwiaciarni, wszystkie kwiaty kupowane są na zamówienie Klienta zawsze świeże, a kompozycje dowozimy pod wskazany adres.
Pracujemy na terenie całej Polski. Robimy dekoracje nietuzinkowe, eleganckie, nowoczesne wychodzące poza wąskie ramy typowych kwiaciarni w przystępnych cenach.
Szeroka baza katalogów z całego świata oraz naszych realizacji pomogą sprostać Waszym wyobrażeniom. Nasi konsultanci zorganizują Wam ślub na bazie waszych osobistych pragnień.

Podarują Wam komfort, rozwieją obawy, wymalują piękną ceremonie dopasowaną do Waszych wyobrażeń i zasobów portfela. Napiszą scenariusz, podsuną pomysł na temat przewodni, rozłożą w czasie wydatki, aby ciężar tak wielkiego przedsięwzięcia nie był dla Was odczuwalny.
I przede wszystkim jeżeli tylko chcecie Konsultant będzie z Wami od początku do końca.
W usługach mamy również psychologa ślubnego.

Odwiedź naszą stronę na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

L Laura 2016-08-14 19:57:11

Ocena: 5

Wspaniała współpraca, kontakt i wszystko.Dekoracje mieliśmy jak z bajki i ważne, że ceny super. Polecamy każdemu. Ślub i wesele mieliśmy super. Zamawialiśmy dekoracje i kwity.

Tagi: Łódź, Oprawa, Dekoracje

Powrót