Wyślij zapytanie
604... pokaż numer

Aura Nova

Borek Stary 84 D, Tyczyn

W pobliżu: Rzeszów, Łańcut, Dynów

Podkarpackie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

250

604... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 6307

Opis

Aura Nova

Aura Nova to przede wszystkim restauracja, chociaż wolimy myśleć o sobie jako o miejscu spotkań. Tych formalnych i tych nieformalnych, biznesowych i przyjacielskich. To także miejsce, którego aura zapadnie Państwu głęboko w pamięć.

Wesela

Marzenia o eleganckim weselu, przepełnionym niesamowitą atmosferą i dobrą zabawą. To miejsce gdzie wszyscy obecni poczują się naprawdę wyjątkowo, a każda chwila zapadnie im głęboko w pamięć.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie duże, klimatyzowane Sale, a wraz z nimi możliwość dowolnej aranżacji i przystrojenia przestrzeni. Sala Kameralna mieści 100 osób, z kolei Sala Bankietowa 150. Łącznie daje to liczbę 250 gości weselnych.

Aura Nova współpracuje ze sprawdzonymi firmami z branży weselnej. Aby uświetnić Waszą uroczystość, przygotują dla Państwa specjalne oferty. Podczas przygotowań do wesela mogą Państwo liczyć także na pomoc profesjonalnego konsultanta.

Z gorącymi życzeniami powodzenia na nowej drodze, zespół Aura Nova przygotował romantyczny apartament, w którym nowożeńcy będą mogli spędzić Noc Poślubną.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tyczyn, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót