Wyślij zapytanie
507... pokaż numer

Batory Lokal

Batorego 86 A, Toruń

Kujawsko-Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

100

507... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2781

Opis

Batory Lokal

Zapraszamy do naszego nowego, klimatyzowanego lokalu w Toruniu.

Budynek znajdujący się w przy ulicy Batorego 86 A spełnia najwyższe standardy wykończenia, jest nowocześnie urządzony, klimatyzowany, zapewnia dostęp do wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego. Przed budynkiem znajduje się parking, z tyłu przytulne patio.

Zorganizujesz u nas każdą imprezę okolicznościową:

* wesela (do 100 osób)
* chrzciny
* komunie
* stypy
* imprezy okolicznościowe
* bankiety
* konferencje
* spotkania biznesowe

Współpracujemy z firmą zapewniającą profesjonalne nagłośnienie i oprawę muzyczno - konferencyjną.

Proponujemy dla Państwa specjalne menu, które jest ustalane indywidualnie z klientem, po konkurencyjnych cenach. Zapewniamy profesjonalną obsługę uroczystości, popartą długoletnim doświadczeniem w organizowaniu przyjęć. W naszej kuchni łączymy tradycyjne, polskie specjały inspirowane światowymi smakami. Szczególną troskę przykładamy do przygotowania naszych wyrobów ze świeżych, dobrych jakościowo produktów.

Oferujemy także usługi cateringowe.Zaskoczcie swoich gości, kontrahentów czy pracowników niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Pomożemy w wyborze dań i ich ilości w zależności od organizowanej uroczystości.

Dostosujemy każde menu do Państwa indywidualnych upodobań. Naszym celem jest aby klienci docenili nasz smak i wracali do nas ponownie.

Nasz Szef Kuchni od lat specjalizuje się w przygotowywaniu wyrobów garmażeryjnych- postaw na tradycję w nowoczesnym wydaniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót