Wyślij zapytanie
784... pokaż numer

Brzoskwinia Ogród

Brzoskwinia 249, Brzoskwinia

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

120

784... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 8855

Ta firma ma terminy last minute, zarezerwuj!

sobota, 04 sierpnia 2018
zwolnił nam się piękny termin :) zapraszamy! - Brzoskwinia Ogród

  • Ogród
  • Parking

Opis

Brzoskwinia Ogród

Stworzyliśmy przestrzeń specjalnie dla tych, którzy szukają niecodziennego miejsca na przyjęcia czy spotkania w ogrodzie. Założenie było proste, ma być pięknie, zielono i wyjątkowo. W naszej ogrodowej scenerii można stworzyć atmosferę dla każdego typu przyjęcia w niezwykłej oprawie.

 

Specjalizujemy się w imprezach do 120 osób. Jesteśmy nastawieni na indywidualne podejście. Szczególny charakter ogrodu sprawia, że Państwa uroczystość będzie oryginalna i niezapomniana. Namiot imprezowy ma powierzchnię 250 m2 plus 70 m2 zewnętrznego tarasu.

W ogrodzie znajdą Państwo również strefę chillout-u z wygodnymi leżakami, siedziskami i grami, które pozwolą zrelaksować się i odpoczać w czasie przyjęcia.

 

Współpracujemy z zaufaną, sprawdzoną i doświadczoną firmą cateringową, która jest w pełni przystosowana do przyjęć odbywających się w plenerze. W jej ofercie znajdą Państwo bogate i smaczne menu z możliwością dowolnej aranżacji stołów i bufetów. Zapewniamy również pełne zaplecze gastronomiczne przylegające do namiotu.

Oczywiście ostateczny wybór firmy cateringowej należy do Państwa. Posiadamy parkingi przystosowane dla ok.30 samochodów. Dojazd z Krakowa zajmuje 20 minut.

 

Miejsce jest niezwykle klimatyczne, spokojne, oddalone od ruchliwych ulic, zatopione w zieleni z bliskim kontaktem z przyrodą i sielskim dzikim krajobrazem. Organizując przyjęcie w Ogrodzie Brzoskwinia, możecie mieć Państwo pewność, że ten dzień będzie wyjątkowy i na długo zapamiętany przez wszystkich Gości.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Brzoskwinia, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót