Wyślij zapytanie
507... pokaż numer

Dolina Cedronu

Leńcze 239, Kalwaria Zebrzydowska

W pobliżu: Kraków, Myślenice

Małopolskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

507... pokaż numer

strona www

facebook

Wyświetleń: 39502
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Opis

Dolina Cedronu

Spichlerz pełen ciepła i miłości...

Zaledwie kilkanaście kilometrów od granic Krakowa, w otoczeniu zielonych wzgórz i zapachu łąk, znajduje się XIX-wieczny niewielki dwór. Jego obecne otoczenie to 12 hektarów ogrodu, stajnia, ujeżdżalnie oraz wszystko czego potrzebują sportowe konie. Ponadto, usytuowany w centralnej części – XVII-wieczny kamienny Spichlerz. Niełatwo uwierzyć, że jeszcze niedawno był pokryty cementem i ze swymi małymi oknami przypominał PGR-owski lamus.

Dzięki właścicielce - architekt wnętrz, spichlerz odzyskał swój oryginalny charakter. Pod warstwą cementu odkryto piękne kamienne ściany. Adaptacja wychodząca daleko poza schematy renowacji gospodarskich zabudowań wyłoniła miejsce, które wydaje się być wyjęte niczym z toskańskich winnic. Idealne na duże i małe uroczystości, dla 20 jak i 200 osób, na uroczystość zarówno w sielskim jak i klasycznym stylu.

Spragnieni włoskich klimatów siedzimy na tarasie spichlerza, z którego rozciąga się widok zapierający dech w piersiach, do tego lampka dobrego Amarone i nie trzeba wyobraźni by poczuć się jak w Toskanii.

Pamiętajcie! Jak przyjęcie z widokiem, to tylko w Leńczach!!!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

D Dorota 2016-11-06 01:36:25

Ocena: 5

Miejsce godne polecenia. Jako Wedding Planner z www.winsa.pl bardzo często organizuję tam wesela. Znam Dolinę Cedronu bardzo dobrze.

Tagi: Kalwaria Zebrzydowska, Lokale weselne, Nietypowe miejsca

Powrót