Wyślij zapytanie
502... pokaż numer

Dom Bankietowy Grinholc

I Dywizji Wojska Polskiego 61, Rumia

W pobliżu: Gdynia

Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

502... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 4768

Opis

Dom Bankietowy Grinholc

Każdy z nas ma takie miejsce, do którego lubi wracać, kiedy w jego życiu dzieje się coś wyjątkowego. Miejsce, w którym zapominając o całym świecie może uczcić ten niezwykły moment i zapisać go w pamięci na długie lata. Właśnie takim miejscem jest Dom Bankietowy Grinholc w Rumi. To cudowne miejsce w doskonałej lokalizacji nieopodal Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w którym Ty i Twoi goście przeżyjecie niezapomniane chwile.

Nasz Dom Bankietowy to także wyjątkowy wystrój wnętrz, wspaniała kuchnia oraz profesjonalna obsługa kelnerska, dzięki którym każde przyjęcie przebiega w przyjemnej, niczym niezmąconej atmosferze, w której goście mogą w pełni oddać się zabawie i niekończącym się rozkoszom stołu.

Przestronna, klimatyzowana sala bankietowa mieszcząca do 200 osób oraz zlokalizowane na piętrze budynku pokoje gościnne dla 30 osób czynią Dom Bankietowy Grinholc idealnym miejscem na zorganizowanie dowolnego przyjęcia okolicznościowego. Zajmujemy się obsługą przyjęć weselnych i urodzinowych, chrztów, komunii i roczków, imprez firmowych i charytatywnych, Studniówek oraz przyjęć i bankietów uświetniających różne inne okazje. Zależnie od charakteru organizowanego przyjęcia oraz oczekiwań naszych gości zapewniamy odpowiedny wystrój sali oraz starannie dobrane menu.

Serdecznie zapraszamy do Domu Bankietowego Grinholc w Rumi

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rumia, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót