Wyślij zapytanie
608... pokaż numer

Dom Gościnny

ul. Rawska 72, Skierniewice

Łódzkie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

170

608... pokaż numer

strona www

facebook

Wyświetleń: 2203

Opis

Dom Gościnny

Naszym celem jest, aby każdy z Państwa mógł poczuć się w pełni gościem na własnym przyjęciu. Jesteśmy po to, aby dostarczyć Państwu niezapomnianych wrażeń i zadbać o każdy szczegół planowanego przyjęcia - bez względu na ilość zaproszonych gości.

Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami, mogącymi pomieścić do 170 osób. Nasza obsługa gastronomiczno-kelnerska sprawi, że każdy z Gości ze smakiem będzie wspominał imprezę w Domu Gościnnym. W dwóch sąsiadujących ze sobą salach mogą odbywać się niezależnie dwie mniejsze imprezy lub jedna duża.

Organizując wesela, jedna z sal zamienia się w salę taneczną, duża (12m2) scena pomieści każdy zespół muzyczny.

Posiadamy wygodny pokój dla Pary Młodej oraz dodatkowo dwa pokoje gościnne. Istnieje możliwość dostarczenia własnego alkoholu na imprezę - w tym celu udostępniamy oddzielne, zamykane pomieszczenie.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

G GRAŹYNA 2017-10-05 21:01:32

Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona,szczęśliwa i pod wielkim wrażeniem.30.09 2017r moja córka miała tu wesele.Było niewielkie na 66 osób.Ale nie o tym tu mowa...po pierwsze właścicielka cudowna kobieta doradzi podpowie pomoże.Kelnerzy i kelnerki to przemiłe urocze osoby.Szybkie i zwinne jak mróweczki ,ciągle uśmiechnięci.Kuchareczki gotują po domowemu dania gorące to paluszki lizać.Polecam.Jestem z zachodniopomorskiego i gdybym tylko mogła to bym tam imprezki robiła.

Tagi: Skierniewice, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót