Wyślij zapytanie
32... pokaż numer

Dom Przyjęć Corona

ul.Oswiecimska 291, Tychy

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

32... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 5884
  • Okrągłe stoły
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Opis

Dom Przyjec Corona

Dom Przyjęć Corona powstał w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Corona w 2012 roku. Dom Przyjęć Corona jest miejscem oryginalnym, znajdującym się w otoczeniu zieleni, nad uroczym oczkiem wodnym. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby wnętrze Domu Przyjęć zachwycało czarem i elegancją. Personel rzetelnie dba o każdy szczegół wystroju, aby stworzyć niezapomniany klimat. Zapewnia także profesjonalną i uśmiechniętą obsługę, która służyć będzie Państwu pomocą w trakcie trwania całego przyjęcia. Atutem Domu Przyjęć Corona jest wyśmienita kuchnia polska oraz włoska, która zadowala podniebienia wszystkich Gości.

Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną organizacją i obsługą wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych oraz firmowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości Dom Przyjęć Corona spełnia standardy usług na najwyższym poziomie.

Wesele jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Uroczystości ślubne zawsze pozostają w pamięci Nowożeńców i ich bliskich. Właśnie z tego powodu każde przyjęcie weselne powinno być wyjątkowym, pełnym czaru i radości wydarzeniem.

Wszystkich tych, którzy poszykują wyjątkowego miejsca do świętowania zaślubin zapraszamy do Domu Przyjęć Corona.

Zapraszamy także do Restauracji Corona, której specjalnością jest kuchnia włoska i polska

Video prezentacja

Wasze opinie

Tagi: Tychy, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót