Wyślij zapytanie
783... pokaż numer

Dom Weselny Czarek

Strawczynek ul. Nowowiejska 13, Strawczyn

W pobliżu: Kielce

Świętokrzyskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

250

783... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 15883

Opis

Dom Weselny Czarek

Dom Weselny Czarek zlokalizowany jest 15km od Kielc w miejscowości Strawczynek należący do Gminy Strawczyn, która jest jedną z bardziej atrakcyjnych turystycznie rejonów okolic Kielc.

Gmina posiada zalew otoczony drzewami, ozdobnymi krzewami. Na uporządkowanym terenie znajdą się plac zabaw oraz ławeczki. Oprócz walorów przyrodniczych na terenie Gminy Strawczyn można zwiedzić atrakcyjne miejsca turystyczne, takie jak: Muzeum Henryka Sienkiewicza z zespołem parkowym w Oblęgorku. Są to niezwykle atrakcyjne miejsca na scenerię dla sesji fotograficznej nowożeńców.

Dom Weselny Czarek to firma zajmująca się wynajmem sali na przyjęcia okolicznościowe do 250 osób. Zajmujemy się również organizowaniem przyjęć kompleksowych. Koszt organizacji przyjęcia np.: weselnego 150zł/osoba z poprawinami. W cenę organizowanych przez nas przyjęć okolicznościowych wkalkulowane jest osiem dań gorących (dopasowane do życzeń klienta), nielimitowane napoje ciepłe, zimne, gazowane oraz nie gazowane, ciasto, patery owoców, bogate menu, dekoracje stołów, sali, zespół kucharski.

Sala składa się z dwóch części tzw. jadalni i oddzielnie sali tanecznej. Posiada pełną klimatyzację z wentylacją, kuchnia wyposażona jest w specjalnie przystosowane urządzenie gastronomiczne oraz chłodnię. Dysponujemy również dużym parkingiem dla gości.

Organizacją przyjęć okolicznościowych zajmujemy się już ponad 7 lat. Bogate doświadczenie, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa sprawi, że zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne. Warto odwiedzić to miejsce, gdzie nie dociera zgiełk miasta, wszędzie panuje spokój i wygoda.

Pojemność sali do 250 osób
Sala klimatyzowana
Parking na terenie

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

T Tomasz i Katarzyna 2016-01-26 20:23:13

Ocena: 5

Gorąco polecamy ten lokal. Miła, życzliwa i pomocna w każdej chwili właścicielka,doskonały zespół kucharek i kelnerów. Za całkiem sensowne pieniądze można dostać dużo smacznego jedzenia i profesjonalną obsługę. Jeszcze raz polecamy

Tagi: Strawczyn, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót