Wyślij zapytanie
602... pokaż numer

Dom Weselny Lachówka

ul. Budowlana 1, Świdnik

W pobliżu: Lublin, Turka, Niemce, Łęczna, Jastków, Lubartów, Krasnystaw, Piaski

Lubelskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

350

602... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 2565

Opis

Dom Weselny Lachówka

Firma powstała w 1992 roku. Wesela i przyjęcia organizujemy od 1998 roku mamy zgraną i zorganizowaną załogę, która dba o najdrobniejszy szczegół każdej imprezy oraz sprawi, że wszyscy Goście będą sie świetnie bawić. Organizując przyjęcia w naszym Domu weselnym, Nowożeńcy mogą mieć pewność, że ten dzień będzie wyjątkowy.Podejmujemy się każdego wyzwania, zorganizowania każdej imprezy w naszej posesji lub w miejscu wskazanym przez Państwa.

Nasz obiekt położony jest na terenie parku w odległości 300 metrów od miasta, posiadamy miejsca parkingowe dla gości na 40 samochodów. W budynku trzy sale bankietowe, dwie o powierzchni 40m2 i jedną na przyjęcia kameralne do 10 osób. Naszym atutem jest Sala Balowa o powierzchni 430m2. Ponadto obok Sali Balowej mieści się wspaniała Sala Kominkowa która w trakcie imprez jest wspaniałym miejscem na chwilę wytchnienia, odpoczynku, spokojnego porozmawiania i nabrania sił do dalszej zabawy. Na zewnątrz w otoczeniu parku przygotowane mamy miejsce z grillem z możliwością zorganizowania zabawy na około 150 osób. Teren w części siedziącej jest w całości zadaszony i wybrukowany.

Wesela

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług organizacji przyjęcia weselnego od 120 do 350 osób . Przyjęcie Weselne organizujemy na Sali Balowej która zawiera nadmuchy chłodnego powietrza na każdą część sali.

Obok do dyspozycji Gości Sala Kominkowa gdzie można nabrać sił do dalszej zabawy lub porozmawiać z rodziną w zacisznym miejscu.

Proponujemy Menu Weselne w cenie 160 zł/os za jeden dzień wesela
oraz 60zł/os za organizację poprawin.
Dzieci od 3 do 10 lat 70 zł.

Proponujemy przepyszny Stół Wiejski zawierający przysmaki polskiej kuchni oraz Stół Kawowo-Deserowy. Cena stółów ustalana jest indywidualnie w zależności od potraw i przysmaków.

Aby uatrakcyjnić Przyjęcie Weselne lub poprawiny możemy na Państwa życzenie zorganizować Grilla zapraszając wszystkich gości do parku na Siedzisko Wiejskie.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Świdnik, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót