Dom Weselny Nad Stawem

Rosiejów 106, Skalbmierz

W pobliżu: Racławice, Kazimierza Wielka, Działoszyce

Świętokrzyskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

600

697... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 754

Opis

Dom weselny Nad Stawem

Ślub i wesele to zwykle jeden z najważniejszych momentów w życiu. Warto więc zadbać o piękną oprawę i niezapomnianą atmosferę w tym szczególnym dniu. Pragniemy by zarówno Państwo Młodzi jak i ich Rodzice oraz Goście Weselni mogli poczuć się u nas wyjątkowo i niepowtarzalnie, by wspomnienia tej wspaniałej uroczystości były pełne radości i wzruszeń.

Dlatego zapraszamy Państwa do Domu Weselnego Nad Stawem koło Skalbmierza! Jest to idealne miejsce na wymarzone wesele, zapewniające spokój i prywatność goszczącym u nas weselnikom. Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Gwarantujemy znakomitą kuchnię oraz menu dostosowane do Państwa oczekiwań.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję Waszych Gości. Możliwość zorganizowania imprezy do 600 osób.Oferujemy Państwu wybór dwóch sal. Sala nr 1 mieszcząca 500 osób oraz sala nr 2 mieszcząca 150 osób. Dla Państwa posiadamy równie 5 pokoi gościnnych.

Oferujemy również możliwość wykonywana zdjęć w plenerze oraz ogródek kawiarniany dla gości w ciepłych porach roku.

Dla Państwa zawsze służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie przygotowania sali, wystroju. Możesz nas odwiedzać 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Skalbmierz, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót