Wyślij zapytanie
690... pokaż numer

Dom Weselny Orchidea

Krakowska 56, Bosutów

W pobliżu: Kraków

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

690... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 992

Opis

Dom Weselny Orchidea

Lokal znajduje się poza miastem, zaledwie 7 km od centrum Krakowa, w cichej i spokojnej okolicy. Proponowany przez nas obiekt do wynajęcia posiada nowoczesne, a zarazem niezwykle eleganckie i nastrojowe wnętrze.

Jest to budynek wolnostojący. Teren, na którym usytuowany jest lokal jest ogrodzony co sprzyja bezpieczeństwu naszych gości. Znajduje się też parking. Sala połączona jest z przestronnym hallem, w którym przygotowane są wygodne sofy, gdzie Gośce mogą odpocząć.

Lokal posiada jedną klimatyzowaną salę mogącą pomieścić do 200 osób.

Państwo Młodzi mogą udekorować salę według własnego uznania. Zapewniamy bardzo dobre zaplecze konsumpcyjne, miłą i fachową obsługę, która jest do dyspozycji podczas trwania uroczystości. Polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu. Menu wybierają Państwo według własnego uznania.

Menu weselne składa się z dań gorących, deserów, owoców, napojów niegazowanych, gazowanych, kawy, herbaty, zimnej płyty. Prezentowane menu weselne jest jedynie zestawem wyjściowym, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Pragniemy by zarówno Państwo Młodzi jak i ich Rodzice oraz Goście Weselni mogli poczuć się u nas wyjątkowo, dlatego gwarantujemy znakomitą, tradycyjną kuchnię oraz menu weselne dopasowane do Państwa oczekiwań. Zapewniamy profesjonalną, kompetentną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję Waszą i Waszych Gości.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bosutów, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót