Wyślij zapytanie
46... pokaż numer

Dom Weselny Polonez Żyrardów

Jaktorowska 62, Żyrardów

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

46... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 832

Opis

Dom Weselny Polonez

Specjalizujemy się w organizowaniu imprez okolicznościowych. Nasza sala działa nieprzerwanie od 2003 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na organizowanie przyjęć, które wyróżniają się indywidualnym podejściem, zaangażowaniem i nastawieniem na realizację autorskich pomysłów Klientów.

Zajmujemy się organizacją wesel, chrzcin i komunii oraz różnych imprez okolicznościowych: Sylwester, bal karnawałowy, studniówka. Dom weselny Polonez urządza również corocznie tradycyjne spotkania wigilijne i wielkanocne dla firm.

Ważnym elementem naszej działalności jest organizacja konferencji. Dom weselny Polonez znajduje się w Żyrardowie, w bliskim sąsiedztwie Warszawy i Łodzi (szybki dojazd autostradą A2).

Sukces naszych działań wynika z najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Dysponujemy piękną, klimatyzowaną salą, z pełnym wyposażeniem i dekoracją, przystosowaną do organizacji przyjęć do 200 osób.

Naszymi atutami są także: wyborna kuchnia i profesjonalna obsługa. Oferowane przez nas dania są dostosowane do upodobań i wymagań naszych Klientów. Zespół Domu weselnego Polonez tworzą profesjonaliści z wielu dziedzin, którzy cenią praktyczne rozwiązania i perfekcyjną organizację. Dzięki temu nasza sala cieszy się ogromnym powodzeniem wśród gości.

Sala weselna Polonez posiada również doskonałe zaplecze i funkcjonalną infrastrukturę. Do dyspozycji Klientów jest duża, nowoczesna kuchnia z pełnym zapleczem gospodarczym (m.in.: chłodnia, nowoczesny piec, zmywarka, oddzielna lodówka do ciast, łazienka, etc), szatnia oraz pojemny, ogrodzony parking dla gości.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Żyrardów, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót