Wyślij zapytanie
603... pokaż numer

Dom Weselny Verona

Obłotne 19, Obłotne

W pobliżu: Sulechów, Zielona Góra

Lubuskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

220

603... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 19242

Opis

Dom Weselny Verona

Ślub niewątpliwie należy do najważniejszych uroczystości w życiu człowieka i wzbudza wiele niezapomnianych emocji. Dom weselny Verona należy do tych niewielu miejsc, które pozwolą niemal całkowicie zapomnieć o problemach związanych z organizacją wesela by w pełni oddać się celebracji tego wyjątkowego dnia.

Dom weselny Verona istnieje od września 2009 roku. Stworzyliśmy go zmyślą o tym, aby realizować Wasze marzenia związane z przyjęciem weselnym. Chcielibyśmy Państwa zachęcić, aby ten wyjątkowy dzień spędzili Państwo właśnie u nas.Nasz dom weselny położony jest w miejscowości Obłotne (1 km od Sulechowa). Verona to miejsce o wyjątkowym uroku, eleganckim wystroju i niepowtarzalnym klimacie. Lokal wyposażony jest w klimatyzację. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej i staropolskiej.

Dysponujemy 26 miejscami noclegowymi, w tym wygodnym i przestronnym apartamentem dla nowożeńców. Posiadamy zamknięty parking dla około 50 pojazdów. Dom weselny spełnia warunki dla osób niepełnosprawnych.

Organizujemy:

  • Przyjęcia weselne
  • Przyjęcia komunijne
  • Stypy
  • Studniówki
  • Imprezy okolicznościowe
  • Konferencje i szkolenia

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę na 220 osób, miejsca noclegowe dla maksymalnie 26 osób. Oferujemy dania z menu naszej restauracji oraz, w zależności od Państwa upodobań, inne potrawy na zamówienie.

Serdecznie Zapraszamy!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Obłotne, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót