Wyślij zapytanie
502... pokaż numer

Dom Wycieczkowy w Brodach

Starachowicka 35, Brody

W pobliżu: Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna

Świętokrzyskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

300

502... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 4697

Opis

Dom Wycieczkowy w Brodach

Dom Wycieczkowy w Brodach, to miejsce dla osób szukających spokojnego wypoczynku jak również ciekawych wrażeń. W okolicy znajdują się doskonałe tereny do uprawiania rożnych rodzajów sportu np. sporty wodne, wędkarstwo, wędrówki piesze, wyprawy rowerowe.

Ośrodek nasz jest umiejscowiony przy Zalewie Brodzkim. Jest on niejako perłą okolicznego krajobrazu, ale i swego rodzaju centrum turystycznym regionu. Jego walory doceniane są przez wielu amatorów sportów wodnych. Istnieje tu możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego m.in. żaglówki, roweru wodnego, kajaków czy sprzętu do windsurfingu.

 

Swoją najnowszą ofertę kierujemy zarówno do grup zorganizowanych, jak również osób indywidualnych. Nowością w naszych usługach jest możliwość zorganizowania imprez rekreacyjno-integracyjnych. W naszym obiekcie znajduje się restauracja świadcząca usługi pełnego wyżywienia.

Nasze usługi to obok noclegów i wyżywienia, również wycieczki autokarowe do wybranych miejsc atrakcyjnych dla określonych grup na terenie województwa świętokrzyskiego.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Wasze opinie

Tagi: Brody, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót