Wyślij zapytanie
602... pokaż numer

Dwór Ordynata

ul. Traugutta 5, Stalowa Wola

Podkarpackie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

602... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 7103
  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Opis

Dwór Ordynata

Dwór Ordynata do złudzenia przypomina zabytek, chociaż wybudowany został zaledwie 8 lat temu. Początkowo miał być niemal kopią Pałacu Kleniewskich w Opolu Lubelskim. Jednak lokalizacja tak dużego obiektu w niewielkiej odległości od drogi była niezgodna z miejscowym planem zagospodarowania. Młody inwestor, nie mając wyjścia, dał się przekonać do drugiej koncepcji. Dwór jest dwukrotnie mniejszy od pierwowzoru, ale na uroku nie stracił.

Dwór Ordynata swój wyjątkowy charakter zabudowy zawdzięcza zamiłowaniu właściciela do architektury baroku. Jest on przeciwieństwem współczesnej „chłodnej” architektury, w której dominuje szkło i stal, sztuczne okładziny i gresy. Elementem wyróżniającym Dwór Ordynata – już w samej bryle budynku – jest symetria, tak charakterystyczna dla małych, zabytkowych pałacyków. Chociaż gość Dworu Ordynata czuje się w jego wnętrzach jakby czas zatrzymał się w innej epoce, to jest to obiekt jak najbardziej współczesny: wybudowany z nowoczesnych materiałów i z wykorzystaniem najnowszych technologii.

 

Budynek, jak i aranżacja jego wnętrz, jest udanym kompromisem między klasyką i nowoczesnością. Tworząc swój wymarzony dwór, jego właściciel kierował się prawdą, że prawdziwej sztuki nie da się ograniczyć regułami czasu, ekonomii i dostępnych technologii.

Budynek ma ok. 1400 m2 powierzchni całkowitej na pięciu kondygnacjach. Podziemna część (ok. 700 m2) została przeznaczona pod działalność gastronomiczną. Znajduje się tam przestronna i klimatyzowana sala balowa o pow. 320 m2, a także nowocześnie wyposażona kuchnia oraz winiarnia.

Warto samemu się przekonać, że Dwór Ordynata jest absolutnie wyjątkowym miejscem o niepowtarzalnym klimacie, jakiego długo nie można zapomnieć.

 

Organizujemy:

* Przyjęcia weselne
* Przyjęcia firmowe i szkolenia
* Konferencje
* Prezentacje
* Przyjęcia świąteczne
* Chrzciny
* Komunie
* Urodziny
* Studniówki
* Bankiety
* Bale noworoczne oraz inne przyjęcia okolicznościowe.

 

Indywidualne podejście do każdego klienta, które jest zasadą w Dworze Ordynata, stwarza możliwości realizacji własnej wizji uroczystości weselnych, rodzinnych i spotkań firmowych. Mistrz kuchni przygotuje na Państwa życzenie dania sięgające do tradycji kuchni polskiej i międzynarodowej.

Oprawa estetyczna i muzyczna jest zawsze uzgadniana z Klientem, a zamknięty teren posiadłości sprzyja bezpieczeństwu Gości. Dwór Ordynata jest ostoją dobrego smaku i eleganckiego goszczenia się z nutką tradycji, a wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość, mistrzostwo detalu oraz dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil, do których później chętnie się powraca.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

G Grace 2016-01-31 18:07:16

Ocena: 5

Byłam na imprezie karnawałowej wczoraj ,jedzenie i obsługa na 5.Polecę

Tagi: Stalowa Wola, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót