Wyślij zapytanie
721... pokaż numer

Dwór Romantyczny

Bielanka 58, Legnica

Dolnośląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

350

721... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2348

Opis

Dwór Romantyczny

Organizacja uroczystości w najnowocześniejszym lokalu! Zaufała nam nawet Telewizja Polska! Dnia 16 kwietnia 2016 roku w naszym Dworze odbyła się uroczystość weselna Ani i Grzegorza z programu "Rolnik szuka żony"!

Jesteśmy w trakcie kolejnych dużych remontów co stało się już coroczną tradycją tak, aby nieustannie Państwa zaskakiwać i trafiać w najbardziej wysublimowane gusta- niebawem pojawi się zaktualizowana galeria!

Witamy Państwa w miejscowości Bielanka, położonej w województwie dolnośląskim w gminie Lwówek Śląski na Pogórzu Kaczawskim.

Dwór Romantyczny znajduje się na trasie Lwówek Śląski - Złotoryja, 7 km od Lwówka Śl. Kompleks znajduje się nieopodal Karkonoskiego Parku Narodowego, w pobliżu jest również Park Krajobrazowy Doliny Bobru, a niedawno w odległości 500m powstał Orientpark. Z placu jest widoczny wygasły wulkan "Ostrzyca".

Posiadłość jest ogrodzona i oświetlona, a jej wielkość jest równa 8 boisk piłkarskich. Kompleks znajduje się tuż obok lasu co zapewnia wyciszenie w tym szczególnym dniu...

Jest to szczególne zaproszenie na spotkanie z piękną, niecodzienną przyrodą, oraz polską domową kuchnią serwowaną we współczesnej aranżacji. Idealne miejsce dla tych, którzy cenią elegancki styl, wspaniały klimat, oryginalne smaki, bliskość przyrody oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Legnica, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót