Dworek nad Stawem

Młodzieżowa 300 K, Wodzisław Śląski

W pobliżu: Gliwice, Rybnik, Żory, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Rydułtowy

Śląskie,


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

32... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 18136
  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Opis

Dworek nad Stawem

Dzień zawarcia związku małżeńskiego, to dzień odmieniający całe nasze życie. To dzień, w którym wiążemy z drugą osobą nasze nadzieje, nasze pragnienia i naszą przyszłość. Dlatego tak ważny jest wybór miejsca, w którym wraz ze swymi najbliższymi, rodziną i licznym gronem przyjaciół świętuje się to jedyne w życiu przyjęcie - przyjęcie weselne.

 

W Dworku nad stawem zorganizowaliśmy już wiele wesel o różnym charakterze - od uroczystości kameralnych dla 20-30 osób do dużych przyjęć weselnych na ponad 180 osób. Zawsze dbamy o to by każde wesele było perfekcyjnie zaplanowane. Niezapomniane wrażenie gości weselnych oraz radość Młodej Pary jest dla nas najważniejszym priorytetem.

 

Nasze doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć w połączeniu z profesjonalizmem oraz pełnym zrozumieniem oczekiwać i potrzeb naszych Gości sprawiają, iż każde wesele charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą.

 

Architektura sali, zapewniająca swobodę zabawy, doskonała kuchnia, wzorowa obsługa i piękne otoczenie sprawią, że przez wiele lat wesele w Dworku pozostanie wspomnieniem niosącym ze sobą moc silnych, radosnych i wspaniałych wrażeń nie tylko w pamięci Pary Młodej, ale także w pamięci Gości.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2017-12-14 15:31:13

Ocena: 5

Lokal pierwsza klasa. Kuchnia wyśmienita, obsługa fantastyczna. Tak w skrócie można się wyrazić o tym miejscu. Byłam tam na weselu i byliśmy tak zauroczeni tym miejscem że zdecydowaliśmy się tam zrobić jego czterdzieste urodziny. Wszystko była w jak najlepszym porządku i zabawa na 102

M Monika 2017-11-21 11:37:36

Ocena: 5

Bardzo ładne miejsce na wesele. Piękna sala wykończona drewnem. Wspaniała kuchnia i profesjonalna obsługa. Nie ma nic do zarzucenia. Po prostu idealne miejsce

M Magda 2017-10-23 11:20:50

Ocena: 5

Bardzo fajne miejsce na organizację wesela czy tez innej imprezy. Ładny ośrodek, piękny ogród, cicha i spokojna okolica. Do tego bardzo dobra kuchnia i miła obsługa. Mają możliwość zorganizowania noclegów dla gości (ja z tego skorzystałam) i przez to mieliśmy z mężem naprawdę super weekend.

M Mariusz 2014-09-19 21:11:56

Ocena: 5

Świetna kuchnia.

Tagi: Wodzisław Śląski, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót