Wyślij zapytanie
32... pokaż numer

Dworek Pod Jemiołą

ul. Męczenników Oświęcimskich 115, Ćwiklice

W pobliżu: Pszczyna

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

400

32... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2063

Opis

Dworek Pod Jemiołą

Wesele? Mamy piękną salę balową z bezpośrednim wyjściem na ogród - z ogrodu jest widok na las, a nie ruchliwą drogę krajową. Karczma przez te kilka lat stała się naszym domem, do którego chcielibyśmy Was zaprosić. Mamy tu wszystko, czego Wam potrzeba - świetnych kucharzy i niezawodną obsługę, wystrój też jest niczego sobie ;)

 

Liczymy, że za niedługo się spotkamy!

 

Sala balowa

Sala balowa usytuowana jest na parterze Dworku pod Jemiołą. Sala jest klimatyzowana, może pomieścić do 400 osób. Na sali można zorganizować przyjęcia weselne i okolicznościowe, studniówki - bale, festyny, biesiady... Na zewnątrz Dworku do dyspozycji gości 2 duże pakingi oraz ogród z grillem, z bezpośrednim wyjściem z sali.

 

Karczma

W karczmie, która posiada 40 miejsc można zorganizować mniejsze przyjęcia okolicznościowe. Na codzień serwujemy wyśmienitą kuchnię staropolską. Przed karczmą znajduje się parking

 

Ogród z grillem

Za Dworkiem pod Jemiołą znajduje się duży ogród z grillem, w sam raz na zorganizowanie imprez plenerowych. Podczas imprez w sali bankietowej, ogród jest do dyzpozycji gości.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ćwiklice, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót