Wyślij zapytanie
32... pokaż numer

Dworek Pod Lipami

Plac Pod Lipami 1, Katowice

W pobliżu: Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Toszek, Czeladź

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

160

32... pokaż numer

strona www

facebook

Wyświetleń: 6043
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Opis

Dworek Pod Lipami

Dworek Pod Lipami, to miejsce, gdzie krzyżują się szlaki kulinarne nie tylko polskie ale i światowe. Panująca tu atmosfera, doskonały styl i elegancja zaspokoi najbardziej wybredne gusta.

Oferujemy Państwu szerokie menu, konkurencyjne ceny, doskonałe walory smakowe i odżywcze serwowanych potraw, wyłącznie pewnych i sprawdzonych dostawców, kompetentną, wykwalifikowaną i miłą obsługę oraz najwyższą jakość i niepowtarzalny smak naszej kuchni.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie kameralne sale bankietowe, mieszczące ok. 80 osób oraz klimatyzowaną, dużą salę przyjęć (do 200 osób) dla organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, które sprostają różnym oczekiwaniom i wymaganiom. Posiadamy również pokoje gościnne w bezpośrednim sąsiedztwie naszego lokalu.

 

Organizujemy:

- wesela
- imprezy okolicznościowe
- spotkania biznesowe
- imprezy plenerowe
- catering

 

Wesela

Wesela organizowane w naszej restauracji mają wyjątkowy charakter. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w organizacji tak ważnego dnia w życiu każdego człowieka.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę kameralną, mieszczącą do 55 osób oraz klimatyzowaną salę balową (ilość osób zależna od ustawienia sali, od 80 do 160 osób). Dodatkowo sala balowa wyposażona jest w dużą scenę wraz z dwoma garderobami oraz stylowy balkon, mieszczący dodatkowo do 40 osób.

 

Ilość miejsc zależna jest od aranżacji sali. Posiadamy również pokoje gościnne w bezpośrednim sąsiedztwe naszego lokalu.

Chętnie udzielimy wielu cennych wskazówek, dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając specjalne życzenia i preferencje Państwa Młodych. Uczestnikom imprez organizowanych w naszej restauracji zapewniamy miejsca parkingowe.

Restauracja w pełni przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

 

Przykładowe menu weselne >kliknij

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót