Wyślij zapytanie
725... pokaż numer

Dworek Tuszkówka

ul. Sochaczewska 222, Kaputy

W pobliżu: Warszawa, Pruszków

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

100

725... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 3929

Opis

Dworek Tuszkówka

Szeroko otwarta brama, aleja w szpalerze klonów wiodąca wprost pod drzwi otoczonego brzozami dworku. Ogród tętniący kolorami wszelkich kwiatów w którym można latem wypocząć, gdzie ściany są białe, na parapetach kwitną kwiaty i pachną zioła. To nasza Tuszkówka. Miejsce nawiązuje architekturą i wystrojem wnętrz do staropolskich dworków.

Obecni właściciele zachowali ten unikalny charakter wzbogacając to miejsce o piękny ogród, tu nasi goście zapomną o zgiełku i troskach dnia powszedniego. Zapraszając Państwa w nasze progi dołożymy wszelkich starań by poczuli się Państwo jak w ciepłym i przytulnym domu.

 

Wesela

Marzyliście o sielskim weselu niczym z Pana Tadeusza? Romantycznym, sielankowym, w najprawdziwszym staropolskim klimacie. W zabytkowym dworku otoczonym ogromnym, pięknym ogrodem…

Stylowe wnętrza Tuszkówki, staropolski klimat i domowa atmosfera gwarantują niezapomnianą zabawę do białego rana.

 

Organizujemy tradycyjne wesela, jak również śluby plenerowe. Stawiając Parę Młodą w centrum naszego zainteresowania, staramy się zawsze dopasować do Waszych potrzeb. Będzie nam niezmiernie miło jeśli uda nam się uczynić Wasz najważniejszy dzień naprawdę wyjątkowym.

Dysponujemy salą na około 100 osób. Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego dworku gdzie omówimy wspólnie szczegóły Państwa wesela przy filiżance aromatycznej kawy.

 

Przykładowe Menu >kliknij

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kaputy, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót