Wyślij zapytanie
(85... pokaż numer

Folwark Nadawki

ul. Nadawki 23, Wasilków

W pobliżu: Białystok, Supraśl, Czarna Białostocka, Jaroszówka

Podlaskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

350

(85... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 12678

Opis

Folwark Nadawki

Folwark Nadawki jest miejscem krzewienia regionalnej tradycji i kultury, miejscem gdzie mogą Państwo poznać staropolskie zwyczaje, a jednocześnie wypocząć z dala od cywilizacji. Tu mozna skosztować tradycyjnych podlaskich potraw czy zorganizować huczną imprezę.

Wesela i obiady weselne

Któż nie chciałby mieć wesela jak z Reymonta lub Wyspiańskiego?

W tradycyjnej, wiejskiej izbie, za stołem zastawionym swojskimi potrawami, w otoczeniu drewnianych chałup, wśród łąk, pól i lasów. To marzenie mogą Państwo spełnić tylko w Folwarku Nadawki, który jest miejscem w sam raz na tradycyjne, wiejskie weselisko!

Folwark Nadawki słynie ze znakomitej kuchni pełnej regionalnych przysmaków, fachowej i miłej obsługi i perfekcyjnej organizacji. W naszych salach możemy ugościć łącznie 200 osób podczas przyjęć zasiadanych i 350 osób podczas przyjęć bufetowych.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość przygotowania atrakcyjnej oprawy artystycznej, zaangażowania dowolnego zespołu muzycznego oraz rozrywek dodatkowych: kuligu lub przejażdżek bryczką, inscenizacji obrzędów ludowych, pokazów folkloru i wielu innych atrakcji. Naszym gościom zapewniamy dyskretną ochronę oraz parking samochodowy.


> zobacz ofertę promocyjną za 137zł >kliknij

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wasilków, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót