Wyślij zapytanie
601... pokaż numer

Gościniec Wiecha

Kawęczyn ul. Gościnna 22, Tarczyn

W pobliżu: Warszawa, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

600

601... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2889

Opis

Gościniec Wiecha

Nasz obiekt to idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego. Ta wyjątkowa impreza wymaga ogromnego zaangażowania oraz niepowtarzalnej atmosfery. W Gościńcu Wiecha spełniają się marzenia o idealnym weselu. Nasze sale weselne są inne niż wszystkie. Zaufało nam już wiele par, które wspominają ten wyjątkowy dzień z uśmiechem na ustach. Wesela w iście dworskim stylu, to nasza specjalność.

 

Wesele w starej karczmie

Stara Karczma to urokliwe miejsce, gdzie do Państwa dyspozycji mamy również zadaszony teren przed karczmą. Dzięki takiej konfiguracji mogą Państwo cieszyć się również zabawą na świeżym powietrzu. W Karczmie możemy zorganizować dla Państwa imprezę weselną do 300 osób z przepysznym, staropolskim menu. Szczegóły dotyczące potraw ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi. Jeżeli ktoś z gości poczuje się zmęczony, do Państwa dyspozycji są również pokoje gościnne. Dla Pary Młodej oferujemy apartament małżeński w cenie imprezy.

 

Wesele w stylowym dworku

Stylowy pensjonat utrzymany w dworskim klimacie, to miejsce idealne na zorganizowanie mniejszego wesela - do 120 osób. Do Państwa dyspozycji są dwie przepiękne, nastrojowe sale oraz pokoje gościnne. Dla Pary Młodej oferujemy apartament małżeński w cenie imprezy. Menu ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi.

 

Wesele w plenerze

Naszą specjalnością są również wesela plenerowe. Jeżeli marzy Wam się wesele na świeżym powietrzu w przypiekany, letni dzień, zorganizujemy je specjalnie dla Was. Ilość gości jak również menu ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi.

 

Jak przystało na wesele w staropolskim stylu, w Gościńcu Wiecha czekają na Państwa niezapomniane atrakcje. Dla Pary Młodej jak i dla gości weselnych, proponujemy między innymi przejazd bryczką, konkursy ludowe i wiele innych.

Jeżeli macie Państwo zupełnie inny pomysł na własne wesele, chętnie podejmiemy wyzwanie zorganizowania dla Was tego specjalnego dnia.

 

Kameralne pokoje gościnne

Gościom weselnym oferujemy 10 pokoi typu studio, mogących pomieścić od 2 do 5 osób. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą. Dla każdego mamy ręczniki i świeżutką pościel.

 

Ceny

* Wesela od 80 do 150 osób - od 180,00zł /osoba.
* Przy weselach większych niż 150 osób, ceny ustalamy indywidualnie.

 

Serdecznie zapraszamy do Gościńca Wiecha, abyśmy mogli zaprezentować Państwu obiekty,
którymi dysponujemy, jak również zakres naszych możliwoś
ci!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tarczyn, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót