Wyślij zapytanie
32... pokaż numer

Gościniec u Gwarka

Czarnohucka 24, Tarnowskie Góry

W pobliżu: Miasteczko Śląskie, Świerklaniec

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

100

32... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 3508

Opis

Gościniec u Gwarka

Gościniec u Gwarka to połączenie współczesnej funkcjonalności z tradycyjnym wystrojem. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych, komunijnych, jubileuszy, studniówek i balów. Zajmujemy się także organizacją bankietów biznesowych, spotkań integracyjnych, zjazdów i konferencji. Przytulne wnętrze zachęca by w gronie rodziny i przyjaciół miło spędzić czas delektując się smakiem naszych potraw.

Do Państwa dyspozycji jest wewnętrzny ogród z altaną, w której będzie można zaplanować ceremonię ślubną, a dzięki nastrojowym zakątkom, zdjęcia plenerowe będą miłą pamiątką na wiele lat.

Specjalizujemy się w zakresie organizacji:

przyjęć weselnych,
komunijnych,
jubileuszy,
studniówek,
balów,
bankietów biznesowych,
spotkań integracyjnych,
zjazdów i konferencji.

Nasze przytulne wnętrze zachęca, by w gronie rodziny i przyjaciół miło spędzić czas delektując się smakiem naszych potraw. Do Państwa dyspozycji jest wewnętrzny ogród z altaną, w której będzie można zaplanować ceremonię ślubną, a dzięki nastrojowym zakątkom, zdjęcia plenerowe będą miłą pamiątką na wiele lat.

Gościniec ma scenę z zapleczem, co pozwala na organizację pokazów mody i przedstawień. W swojej ofercie mamy również pokoje gościnne oraz apartament dla nowożeńców.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tarnowskie Góry, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót