Wyślij zapytanie
666... pokaż numer

Gościniec w Czuszowie

Czuszów 9, Klimontów

W pobliżu: Kraków, Kazimierza Wielka, Nowe Brzesko, Słomniki

Małopolskie,


Średnia ocena: 4.7 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

500

666... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 6827

Opis

Gościniec w Czuszowie

Szanowni Państwo, Jeżeli wymarzyliście sobie, żeby Wasz ślub był wyjątkowy a Wasi bliscy na długo wspominali, jak cudownie było na Waszym weselu, to będziemy zaszczyceni móc Wam w tym pomóc.

Szef kuchni zadba o Państwa podniebienia, a obsługa sprawi, by ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był wyjątkowy.

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne, jest dla każdej Młodej Pary
jednym z najważniejszych dni w życiu.

Obiekt jest położony na pograniczu woj. małopolskiego i świętokrzyskiego, oddalonego od Krakowa o ok. 40km. Gościniec w Czuszowie to nowe i eleganckie miejsce, w którym poczujecie się Państwo komfortowo.

Zapraszamy do organizowania wszelkich imprez okolicznościowych typu: wesela, komunie, chrzciny, bankiety, studniówki.

…bo kto, jeśli nie my, i kiedy, jeśli nie teraz...

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Andrzej 2018-04-30 11:15:59

Ocena: 4

Lokal rewelacja, jedzenie bardzo dobre, wystrój przepiękny chociaż widać, że jeszcze nie wszystko jest skończone (ale myślę, że z każdym miesiącem to miejsce będzie cudowniejsze). Wielka szkoda, że przed lokalem nie ma jeszcze jakiś ławek i altan gdzie można wyjść na świeże powietrze zwłaszcza, że teren jest duży i można urządzić piękny ogród z miejscem dla dorosłych jak i również jakimś placykiem zabaw dla dzieci. Chociaż myślę, że to kwestia czasu, bo właściciel wydaje się bardzo zaangażowany w rozwój tego miejca, a lokal przecież istnieje dooiero od roku. Serdecznie polecam to miejsce

W Wojciech 2017-10-29 12:41:46

Ocena: 5

Fantasytczne miejsce, lokal przepiękny i olbrzymi. Jedzenie bardzo dobre, obsługa znakomita. Wiejskie i słodkie bufety niesamowicie wyglądają. Gorąco Polecam :-)

M Magda 2017-10-21 19:09:29

Ocena: 5

Szczerze polecam Gościniec w Czuszowie. Organizowaliśmy w nim przyjęcie weselne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściciele lokalu i obsługa byli zawsze życzliwi i pomocni. Jedzenie smaczne i ładnie podane, desery ze słodkiego stołu pyszne, a ciasta smakowały jak domowe. Ogromną zaletą tego miejsca jest przestrzeń uchwycona w pięknym i ze smakiem urządzonym wnętrzu. Wszystkie te elementy sprawiły, że my i nasi goście czuliśmy się tam bardzo dobrze i mamy ochotę wrócić. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy właścicieli i obsługę Gościńca w Czuszowie :)

Tagi: Klimontów, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót