Wyślij zapytanie
518... pokaż numer

Karczma Biesiadna

Szadów Pański 4, Turek

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

160

518... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2043

Opis

Karczma Biesiadna

Karczma Biesiadna to profesjonalna sala bankietowa z wieloletnim doświadczeniem położona zaledwie 2 kilometry od centrum Turku. Świadczymy usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, chrzciny, 18-stki, rocznice, imprezy firmowe, imieniny oraz konsolacje (stypy).

Naszą specjalnością jest tradycyjna polska kuchnia, dokładamy wszelkich starań aby przygotowywane przez nas posiłki były zawsze świeże, smakowały jak w domy i zostały odpowiednio zaserwowane tak, aby zarówno gości jak i organizatorzy uroczystości byli zadowoleni z naszej pracy.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale, każda z nich ma odrębne wejście i toalety. Sala Bankietowa przeznaczona jest głównie na większe uroczystości, swobodnie mieści do 160 osób na imprezach tanecznych. To na niej odbywają się niezapomniane wesela, 18stki oraz huczne bale sylwestrowe. Sala ta od lutego 2016 roku dysponuje nowoczesnym oświetleniem wykonanym w technologii LED co daje wyjątkowe możliwości dekoracji światłem organizowanych u nas wesel, 18stek oraz wszystkich innych imprez okolicznościowych bez dodatkowych kosztów. (zdjęcia na FB i w galerii).

Natomiast Sala Kameralna przeznaczona jest na mniejsze uroczystości do 60 osób – chrzciny, urodziny, rocznice.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Turek, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót