Karczma na Piwnej

Piwna 3, Jawczyce

W pobliżu: Ożarów Mazowiecki

Mazowieckie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

300

501... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 19141

Opis

Karczma na Piwnej

Sala Bankietowa Karczmy na Piwnej to obiekt konferencyjno-bankietowy położony ok. 12 km od centrum Warszawy. Prowadzi do niego nowa autostrada na Poznań (zjazd Węzeł Konotopa). Jest to jedno z niezależnych i wyjątkowych pod względem stylistycznym, zabudowań kompleksu Baccara. Stanowi doskonałe miejsce na organizację przyjęcia weselnego nawet do 300 osób. Dysponujemy salą o powierzchni 520 metrów kwadratowych, która w zależności od potrzeb może być podzielona na dwie lub trzy mniejsze.

Dzięki temu jest odpowiednia zarówno na mniejsze przyjęcia jak i na duże wesela. Do dyspozycji Gości oddajemy również ogród z oczkiem wodnym. plac zabaw dla najmłodszych biesiadników oraz altany w ogrodzie. Nasze MENU od wielu lat zachwyca gości. Dzięki dużemu doświadczeniu we własnej produkcji cukierniczej, produkcji wędlin oraz dań gotowych i cateringowych jesteśmy w stanie sprostać każdemu pomysłowi młodej pary. Słyniemy także z wybitnych tortów weselnych.

Na każdym kroku dbamy o najwyższą jakość i satysfakcję naszych klientów.
Każde przyjęcie w Karczmie na Piwnej jest wyjątkowe i sługo pozostaje w pamięci naszym gościom.

Dysponujemy stołami prostokątnymi i okrągłymi, posiadamy eleganckie pokrowce na krzesła, starannie dobieramy dodatki, zawsze stawiamy na wysoką jakość. Słuchamy naszych gości i dostosowujemy się do ich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kinga Jarek 2014-05-26 21:10:22

Ocena: 5

w dniu 24,05,2014 odbyło się nasze wesele w Karczmie na Piwnej które zorganizowała nam Pani Wiesia (manager),cóż możemy powiedzieć - bardzo profesjonalna obsługa, wspaniałe jedzenie , pięknie udekorowana sala gorąco polecam K,J.

Tagi: Jawczyce, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót