Wyślij zapytanie
602... pokaż numer

Mon Cherri

Włynkowo 43, Słupsk

Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

80

602... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 6334

Opis

Mon Cherri

Organizacja imprez rodzinnych czy firmowych to nie lada wyzwanie. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy zapewnią kompleksową i fachową obsługę oraz doradzą przy wyborze istotnych elementów takiego przyjęcia.

 

Usługi Mon Cherri charakteryzują się właśnie taką fachowością, dużą elastycznością i kompleksowością. Z wielką przyjemnością pomożemy Państwu w obsłudze przyjęcia do 80 osób i więcej w przypadku przyjęć plenerowych/grillowych.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych typu: chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze, wesela, stypy, a także spotkań integracyjnych dla pracowników, imprez firmowych, przyjęć bankietowych, bufetowych i przyjęć plenerowych.

 

Jesteśmy w stanie zająć się organizacją przyjęcia począwszy od miejsca, po smaczne menu, przystawki z grilla, dekoracje florystyczne, nagłośnienie, oprawę muzyczną i świetlną aż do noclegów.

 

DLACZEGO MY?

 

Fachowa obsługa
Zapewniamy wysoki standard obsługi organizowanych imprez okolicznościowych.

Doskonałe jedzenie
Serwowane przez nas potrawy zachwycą swoim smakiem i różnorodnością, gwarantując naszym gościom poczucie zadowolenia.

Kreatywne doradztwo
Chętnie pomagamy i doradzamy w wyborze istotnych elementów wchodzących w skład organizacji wszelkich przyjęć.

Oprawa muzyczna

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem grającym i świetlnym, który może być śmiało wykorzystany przy organizacji np. wesel, imprez rodzinnych, czy firmowych.

Klimatyczne miejsce
Wyjątkowe i kameralne miejsce, idealnie nadaje się do przyjęć w gronie rodziny. Spędzone tutaj chrzciny czy komunie są trafionym wyborem, docenionym przez uczestników spotkania.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Słupsk, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót