Wyślij zapytanie
519... pokaż numer

Ośrodek WRZOS

Pobiedziska, Stęszewko

W pobliżu: Poznań, Pobiedziska, Gniezno

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

100

519... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 13478

Opis

Ośrodek WRZOS

Dzień ślubu to wyjątkowy dzień dla każdego człowieka, dlatego dołożymy wszelkich starań by ukoronowaniem tej uroczystości stało się udane wesele.

Do Państwa dyspozycji oddać możemy salę, która może pomieści do 100 osób. Ważnymi zaletami ośrodka Wrzos, jest spora baza noclegowa, bezpieczny teren wraz z parkingami, ale przede wszystkim uniwersalność infrastruktury, pozwalająca sprostać nietypowym Państwa oczekiwaniom.

Z naszej strony możecie Państwo liczyć na pomoc w wyborze z pomiędzy szeregu propozycji, ale też na doskonałe menu, pyszne słodkości, przystrojenie sali, dostarczenie pięknych kwiatów, czy inne atrakcje, jak na przykład przejażdżka bryczką konną.

Oczywiście istnieje również możliwość przygotowania śniadania dla gości, którzy pozostaną na noc po hucznej zabawie a także równie udanych poprawin. Nad to chcielibyśmy uhonorować Młodą Parę skromnym prezentem, a jest nim nocleg w jednym z naszych pokoi.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i zaproponujemy pełną listę możliwości.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena i Paweł 2013-05-26 20:02:45

Ocena: 5

mieliśmy wesele 27 kwietnia 2013 roku, Sala jest wspaniała, obsługa idealna, jedzenia tyle, że goście nie byli w stanie przejeść, bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się na wesele we Wrzosie, bo wyszło lepiej niż sobie wymarzyliśmy, nie było żadnych wpadek, nawet chwilowy brak prądu spowodował, że goście się jeszcze lepiej bawili i mają co wspominać. Jeśli chcecie mieć super wesele i aby obsługa stała zawsze na sali i dbała o każdy detal to polecamy Ośrodek Wrzos w Stęszewku

Tagi: Stęszewko, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót