Wyślij zapytanie
77... pokaż numer

Restauracja Neuman

ul. Kościuszki 111, Piotrówka

W pobliżu: Strzelce Opolskie, Zdzieszowice, Ozimek

Opolskie,


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

150

77... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1537

Opis

Restauracja Neuman

Staramy się aby nasz lokal był wyjątkowy i wyróżniał się spośród innych lokali w okolicy. Specjalizujemy sie głównie w kuchni śląskiej. Nasze rolady śląskie wygrały jako najlepszy produkt powiatu strzeleckiego oraz otrzymaliśmy wysokie wyróżnienie gospodarcze jakim jest Laur Ziemi Strzeleckiej.

Posiadamy własną ubojnię oraz zakład przetwórstwa mięsnego, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanej przez nas gastronomii.

 

W naszej sali weselnej swobodnie bawić się może 150 gości weselnych.

 

Sala weselna posiada wysokiej klasy klimatyzację, która podtrzymuje stałą temperaturę w lokalu. Posiadamy pokoik umożliwiający zajęcie się małymi dziećmi w trakcie trwania wesela, oraz przytulne mieszkanie umożliwiające komfortowe spędzenie pierwszych nocy małżeńskich. W trakcie zabawy Państwo Młodzi mają do dyspozycji osobną toaletę, dzieci mogą swobodnie bawić się w ogrodzie, który znajduje się przy lokalu, a goście weselni mogą zrelaksować się na naszym tarasie, znajdującym się przy wejściu do lokalu. Państwo Młodzi organizujący u nas zabawę weselną, mają możliwość wyboru kolorystyki elementów dekoracyjnych takich jak: świeczki, serwetki, bukiety kwiatów.

 

Nasze menu dostosujemy do indywidualnych propozycji klientów. W trakcie imprezy poprawinowej serwowane są świeże potrawy przygotowywane w tym samym dniu. Państwo Młodzi mają możliwość dostarczenia własnych napojów alkoholowych, napoje chłodzące oferujemy w cenach hurtowych.

Nasza kadra to sprawdzona kadra kucharska, która od 10 lat współtworzy nasze śląskie menu. W trakcie przyjęcia weselnego obfitości naszej kuchni podawane są gościom przez uśmiechnięte i wszechobecne panie kelnerki.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

p piotr foks 2017-12-18 12:42:51

Ocena: 5

dobre jedzenie

W Wielbicielrest Neuman 2017-12-09 17:24:01

Ocena: 5

Najlepsza i najsmaczniejsza restauracja w województwie Opolskim Gorąco Polecam

G Gość2017 2017-12-09 17:11:15

Ocena: 5

Szkoda że nie ma 10 gwiazdek bo tylko na tyle ta restauracja zasługuje a nawet skali braknie

P Piotr F 2017-12-09 17:09:52

Ocena: 5

Bardzo pyszne jedzonko barszcz gotowany na bazie rosołu i buraków. Żaden Winiary! Jak to słyszałem kiedyś .BArszczyk rewelka krokiety rolady rosół. Polecam. Sala choćby z bajki. Przytulna . Miła obsługa . Kotlety też w bardzo ciekawy sposób robione i smaczne. TYLKO JEDNO ZASTRZEŻENIE ! Ja osobiście polecam na wesele stypy i inne fajery .

K Kasia 2017-11-28 11:51:29

Ocena: 5

Świetna restauracja!

Tagi: Piotrówka, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót