Wyślij zapytanie
25... pokaż numer

Sala Bankietowa Bajeczna

ul. Międzyrzecka 106, Łuków

W pobliżu: Lublin, Puławy, Łączna, Parczew, Radzyń Podlaski

Lubelskie,


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

250

25... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 6240

Opis

Sala Bankietowa Bajeczna

Do Państwa użytku oddajemy nowoczesną salę weselną zdolną pomieścić do 250 osób. Gościom weselnym oferujemy nocleg w sześciu 2-osobowych pokojach z łazienkami oraz apartamencie.

Ponadto w skład obiektu wchodzą dwie sale konferencyjne przewidziane odpowiednio na 70 i 40 osób.

Całość jest w pełni klimatyzowana, posiadam własny bezpieczny parking. O wysoką jakość oferowanych przez nas usług dba wykwalifikowana kadra kucharzy i kelnerów.

Możemy poszczycić się nowoczesną bazą gastronomiczną i świetnie wyszkolonym personelem. Nasz szef kuchni może zaspokoić najbardziej wybredne podniebienia. Kuchnia czerpie z najlepszych w Polsce tradycji kulinarnych, obfituje w wytworne wiktuały kuchni staropolskiej, myśliwskiej i współczesnej.

Serdecznie zapraszamy!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2017-12-01 21:00:35

Ocena: 5

Polecam!!!Sama miałam wesele 16.09.2017 w sali Bajecznej. Pani Menagier jest bardzo sympatyczną osobą,zrealizowała wszystkie moje wymagania. Obsługa sprawnie wydawała gorące dania, w trakcie cały czas dbała o czystość na stołach jaki i na całej sali pod okiem Pani Ani:) co bardzo cenię...nie żałuję swojej decyzji wybierając sale Bajeczną,a goście mnie w tym utwierdzili.

K Kasia 2017-10-02 08:14:59

Ocena: 5

Sala bardzo ładna,obsługa świetnie dbająca o gości, jedzenie,bardzo smaczne,Pani manager Bardzo fajna kobieta, jedynym minusem jest wjazd na salę, fajnie byłoby gdyby właściciel sali pomyślał o położeniu kostki przed salą.

Tagi: Łuków, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót