Wyślij zapytanie
517... pokaż numer

Sala Bankietowa Pod Łabędziem

ul. Otomińska 60, Gdańsk

W pobliżu: Gdynia, Sopot

Pomorskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

160

517... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 15262

Opis

Sala Bankietowa Pod Łabędziem

Sala Bankietowa Pod Łabędziem została założona w kwietniu 2010 roku. Od samego początku staraliśmy się o to, aby nasi Goście mogli bawić się i odpoczywać w jak najlepszych warunkach. Udało nam się stworzyć dobrze wyposażone zaplecze kuchenne oraz przepiękną salę bankietową.

Posiadamy również ogródek, w który goście podczas zabawy mogą sobie swobodnie usiąść i odpocząć. Znajduje się tam również drewniany placyk dla dzieci. Każdy kto szuka pięknego i przestronnego miejsca na zorganizowanie wesela, konferencji, balu, lub innych imprez powinien zapoznać się z naszą szeroką ofertą.

Aby mogli Państwo sami ocenić wygląd i możliwości naszej sali, umieściliśmy zdjęcia w galerii.

Zapraszamy również do obejrzenia sali „na żywo”

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika i Patryk 2014-08-28 19:06:31

Ocena: 5

My mieliśmy wesele tam w sierpniu tego roku i jesteśmy ogromnie zadowoleni z tego jak byliśmy traktowani i w ogóle współpracą z właścicielami sali jaki i z kucharką. Co do kosztów można się z Paniami dogadać tak aby obie strony były zadowolone. Jedzenie jest przepyszne i jest jego ogrom. Każdy z gości miał do wyboru coś co lubi. Menu ustala się wspólnie z kucharką, nie narzuca jakiegoś typowego menu tylko zrobi to o co się poprosi. :) Obsługa również bardzo profesjonalna, kelnerki roznosiły wszystko na czas, nikt nie musiał na nic czekać, talerzyki zawsze sprzątały w czasie gdy ludzie się bawili by im nie przeszkadzać. Na prawdę pełen profesjonalizm! Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać na pewno wybralibyśmy jeszcze raz to samo miejsce! Z całego serca polecamy wszystkim!!

Tagi: Gdańsk, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót