Wyślij zapytanie
61... pokaż numer

Sala Bankietowa na Św. Rocha 11

ul. Św. Rocha 11, Poznań

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

61... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 19644

Opis

Sala Bankietowa na Św. Rocha 11

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu każdego człowieka. Nasza firma pomoże Państwu sprawić, aby wyjątkowość tego dnia było czuć w każdej chwili – także przy stole.

Proponujemy Państwu indywidualnie uzgodnione menu, pyszne dania, profesjonalną obsługę i pełną elastyczność w stosunku do Państwa życzeń i sugestii.

Będziemy dokładać wszelkich starań, żeby ułatwić Państwu organizację przyjęcia i na każdym kroku służyć swoim doświadczeniem. Nasz zespół jest doskonale zaznajomiony z etykietą panująca na weselach i wyczulony na indywidualny styl i gusta.

Nasza sala to stołówka na Politechnice Poznańskiej. Jest to wolnostojący, dwupoziomowy budynek znajdujący się na Ratajach przy ulicy św. Rocha 11. Obok jest położony park z miejscami do zabawy dla dzieci. Przy wejściu znajduje się parking.

Jest to jedna z nielicznych sal w Poznaniu, która może pomieścić 160-200 osób. Cały budynek jest klimatyzowany, a wnętrze jest urządzone bardzo nowocześnie i stylowo. Generalny remont był przeprowadzony w 2006 roku.

Na głównej sali ustawiamy stół dla gości i aranżujemy miejsce do tańczenia. Oprócz tego przy głównej sali mamy jeszcze małe pomieszczenie dla VIP-ów, w którym można spokojnie porozmawiać i odpocząć podczas wesela. Zajmujemy się także dekoracją weselną stołów i sali.

Serdecznie Zapraszamy!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poznań, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót