Wyślij zapytanie
512... pokaż numer

Sala Kolumnowa

Sękowice 78, Gubin

W pobliżu: Lubsko, Brody, Krosno Odrzanskie, Dychów

Lubuskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

160

512... pokaż numer

facebook

Wyświetleń: 828

Opis

Sala Kolumnowa

Nowoczesny obiekt otwarty w 2014 r., który mieści się w Sękowicach, około 5 km od Gubina. Jest idealnym miejscem na organizację balów, wesel i wszelkich innych imprez okolicznościowych wedle Państwa życzenia. Do dyspozycji Gości oddano przestronną, salę bankietową, która spokojnie pomieści około 120 osób.

Doświadczenie w branży gastronomicznej oraz wysokie umiejętności artystyczne szefa kuchni gwarantują urozmaicone i smaczne menu na każdą okazję. Możliwość degustacji poszczególnych potraw oraz bogata oferta serwowanych dań sprawia, iż każdy z naszych Klientów może samodzielnie skomponować propozycję kulinarną według własnych potrzeb i upodobań.

Wykwalifikowana obsługa kelnerska oraz całodobowa opieka menagera podczas imprezy gwarantuje wysoką jakość oraz profesjonalną realizację każdego indywidualnego zamówienia.

Dla naszych Gości, tuż przy budynku znajduje się obszerny parking, a dla chętnych możemy również zaproponować nocleg w hotelu, który znajduje się przy sali.

Gwarantujemy zarówno dobry i szybki kontakt, elastyczność poprzez dowolność aranżacji i ustawienia stołów, a nasz personel służy radą oraz pomocą podczas całościowej organizacji imprez wraz z wyborem wszelkich innych dodatkowych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gubin, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót