Wyślij zapytanie
602... pokaż numer

Sala Konferencyjno-Bankietowa Kajar

Kuriany 6, Kuriany

W pobliżu: Białystok

Podlaskie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

602... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 17797

Opis

Sala Konferencyjno-Bankietowa Kajar

Każde przyjęcie organizowane w Sali Konferencyjno-bankietowej w Kurianach jest wydarzeniem równie ważnym dla nas, jak i dla Państwa. Nigdy nie popadamy w rutynę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co stwarza możliwość realizacji własnej wizji uroczystości weselnej. Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia z Państwa strony.

Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Z największą dbałością i przyjemnością pomożemy Państwu przygotować ten jeden z najpiękniejszych dni w Państwa życiu.

Kajar jako profesjonalna firma gastronomiczna, która oferuje swoje usługi w zakresie organizacji wesel, pozwalając Państwu skorzystać z naszego doświadczenia i pasji w tej dziedzinie. Jesteśmy w pełni świadomi jak wielkim wyzwaniem jest stworzenie tła dla najważniejszego momentu w życiu młodej pary, dokładamy więc wszelkich starań, aby chwilę tę uczynić wyjątkową i niezapomnianą. Zapewniamy oprawę i atmosferę wyzwalającą najszczersze i najpiękniejsze ludzkie emocje oraz pozwalającą się oddać radosnej, niczym nieskrępowanej zabawie. Przestronne, eleganckie i udekorowane zgodnie z życzeniem wnętrze stanowi obietnicę wspaniałej zabawy do samego świtu i umożliwia wydobycie z tej cudownej chwili maksymalnej dawki radości.

Proponujemy również pomoc w wyborze oprawy muzycznej tego doniosłego wydarzenia, gdyż jak wiadomo, jest to element mający znaczący wpływ na humor weselników, a dobrze dobrany repertuar muzyczny jest gwarantem wyśmienitej zabawy i cudownych przeżyć.

Wyznajemy zasadę, iż podawane przez nas posiłki są naszą wizytówką i tym samym wkładamy w ich przygotowanie całe nasze serce i umiejętności, aby stanowiły one immanencję smaku i zdrowia. Sekret naszych potraw tkwi w tradycyjnych polskich recepturach udoskonalanych nutką fantazji. Wykorzystujemy świeże, aromatyczne produkty pochodzące od najlepszych lokalnych dostawców oraz naszą pasję z jaką przyrządzamy każde danie. Dzięki tym elementom naszą kuchnią zachwycą się nawet najbardziej wymagający smakosze, doceniając również przystępność cen i niezwykle estetyczny sposób podania.

Dodatkowo przy głównej sali mamy do dyspozycji małe pomieszczenie dla VIP-ów, w którym można spokojnie porozmawiać i odpocząć podczas wesela.

Proponowane zestawienia stołów:

Proponujemy różne zestawienia stołów w zależności od potrzeb i ilości gości. Stoły na przyjęcia okolicznościowe możemy zestawiać w konfiguracje uwzględniające perspektywę sali dużej lub sal mniejszych. Zależy to od liczby uczestników i rodzaju przyjęcia.

* w kwadrat — przy ilości gości do 4 do 16
* w kwadrat — przy ilości gości od 16 do 32,
* w prostokąt – przy ilości gości od 16 do 50,
* w kształcie litery T- przy ilości gości od 24-45
* w kształcie litery U inaczej w podkowę – od 30 do 120 i więcej
* w kształcie litery E — przy liczbie uczestników od 50 do 150.

Takie możliwości i zasady zestawienia stołów sprawiają, że wszyscy goście zarówno honorowi jak i zaproszeni będą czuli się tak jak by siedzieli przy jednym stole

Reasumując do dyspozycji naszych wspaniałych gości:

* nowoczesna, przestronna klimatyzowana sala do 150 osób,
* efektowne dekoracje z wykorzystaniem światła,
* możliwość wykorzystania prezentacji multimedialnych
* dowolny wybór zespołu muzycznego lub JD,
* doskonała domowa kuchnia – indywidualne ustalone menu według upodobań i gustu
* profesjonalna i miła obsługa
* nie pobieramy ,,korkowego” od wniesionego alkoholu,
* możliwość wyboru kolorystyki i stylu dekoracji stołu,
* położenie przy drodze krajowej 19 nieopodal Białegostoku
* parking dla gości.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

e edzia 2015-05-14 19:22:08

Ocena: 5

Polecam!

Tagi: Kuriany, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót