Sala Weselna Agata

Al.Krakowska 22a, Raszyn

W pobliżu: Warszawa

Mazowieckie,


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

602... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 27850

Opis

Sala Weselna Agata

Marzymy o tym, by ten dzień był jedyny i niepowtarzalny. Pragniemy pamięć o nim zachować długo, jak najdłużej i to ze wszystkimi szczegółami. Chcielibyśmy opowiadać naszym dzieciom, wnukom jak przeżyliśmy nasz pierwszy wspólny dzień. Jak to było, co się działo, kto był, no i oczywiście - gdzie.

 

Zawarcie związku małżeńskiego jest uroczystością, do której chcemy przygotować się pod każdym względem. Dzień, w którym mówimy sakramentalne "Tak" pragniemy przeżyć uroczyście i radośnie, ale także wyjątkowo.

 

Na radosne świętowanie zapraszamy więc do Pięknej klimatyzowanej Sali Weselnej w stylu Pałacowym przy Aleji Krakowskiej 22a  w Raszynie. Niezwykły klimat fachowa obsługa kucharska i kelnerska zapewnią wspaniałe wspomnienia z uroczystości weselnej.Państwo Młodzi mogą zaprosić do wspólnej zabawy około 200 osób. Dodatkowo gratis proponujemy drugą sale na odpoczynek oraz  5 pokoi noclegowych.

 

Zapewniamy:

* Szeroki wybór wyrobów garmażeryjnych
* Dań gorących
* Przekąsek
* Sałatek
* Ciast i tortów
* Dysponujemy profesjonalnym zespołem muzycznym

 

Organizujemy:

* Wesela do 200 osób
* Przyjęcia okolicznościowe
* Chrzty
* Komunie
* Studniówki
* Konferencje
* Bale sylwestrowe

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

t tomek 2013-08-25 19:43:35

Ocena: 5

szczerze polecam tę salę.Kontakt z właścicielką bez problemowy.P.Beata bardzo smacznie gotuje.My i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy miło wspominać ten NASZ dzień :-)wesele mieliśmy w czerwcu 2013

Tagi: Raszyn, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót