Wyślij zapytanie
602... pokaż numer

Sala Weselna Marco

ul. Wieczorków 115, Płońsk

W pobliżu: Nowy Dwór Mazowiecki, Raciąż

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

300

602... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2139

Opis

Sala Weselna Marco

Tradycja przyjęć organizowanych z okazji zaślubin znana jest od wieków. To jedna z najstarszych ceremonii, która po dziś dzień odgrywa bardzo ważną rolę w życiu zakochanych. Ślub to swoiste święto miłości, uroczystość połączenia się dwojga ludzi, którzy pragną razem podążać wspólną drogą życiową. Wagę tego znaczącego wydarzenia najlepiej jest podkreślić organizując przyjęcie weselne, na którym wraz z rodziną i przyjaciółmi można cieszyć się swoim szczęściem. Właśnie dla takich radosnych chwil powstała Sala Weselna Marco w Płońsku, która zapewnia elegancką przestrzeń oraz perfekcyjną organizację wesel.

 

Sala Weselna Marco w Płońsku to bardzo elegancki i gustowny lokal, w którym można zorganizować przyjęcie nawet dla 300 osób. Wyposażony jest w przestronny parkiet taneczny, który umożliwia swobodną zabawę do białego rana. Jednak o udanych weselach tutaj przesądzają nie tylko przestronne wnętrza, lecz również doświadczona obsługa lokalu, która zapewnia perfekcyjną organizację wszelkiego rodzaju imprez. Sala Weselna Marco posiada odpowiednio wyposażone zaplecze kuchenne, w którym przygotowywane są wyśmienite potrawy, jak również szatnię, bufet oraz parking strzeżony przez całą noc.

 

Każde przyjęcie organizowane w Sali Weselnej Marco jest wyjątkowe i unikalne, dlatego też Młode Pary mają tutaj szansę zrealizować nawet najciekawsze pomysły związane z przebiegiem wesela. Lokal zapewnia przede wszystkim wsparcie na każdym etapie organizacyjnym, jak również profesjonalną obsługę w trakcie. Każdy uczestnik zabawy będzie miał szansę poczuć się tutaj wyjątkowo! A dla przyjezdnych gości przygotowany został Hotel Marco, w którym można odpocząć po nocy przepełnionej weselną zabawą!

 

Sala Wesela Marco organizuje również inne przyjęcia, w tym imprezy okolicznościowe i jubileuszowe, chrzty, komunie, uroczystości rodzinne, konferencje, bankiety, spotkania biznesowe, studniówki, bale sylwestrowe i karnawałowe, spotkania świąteczne itp.

Lokal organizuje również wspaniałe imprezy plenerowe przy grillu. Proponujemy również Hotel Marco, w którym mogą zatrzymać się przyjezdni goście.

 

Zachęcamy do zapoznania się z Salą Weselną Marco w Płońsku!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Płońsk, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót