Wyślij zapytanie
506... pokaż numer

Sala Weselna w Biskupinie

Biskupin 6, Gąsawa

W pobliżu: Bydgoszcz, Inowrocław, Gniezno, Gniezno, Barcin, Żnin, Pakość, Mogilno, Szubin, Wągrowiec, Wągrowiec, Rogowo, Kcynia, Gąsawa, Janowiec Wielkopolski

Kujawsko-Pomorskie,


Średnia ocena: 4.9 z 10 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

200

506... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 17030
  • Noclegi
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Opis

Sala Weselna w Biskupinie

Sala Weselna poło­żona jest w Bisku­pi­nie na tere­nie Powiatu Żniń­skiego, w któ­rym znaj­duje się naj­więk­szy w Euro­pie Rezer­wat Arche­olo­giczny. Piękne histo­ryczne miej­sce na Pału­kach, które dostar­cza przy­jem­no­ści i wygody – noc­legi, restau­ra­cja, plac zabaw dla dzieci, duży bez­pieczny parking,wiata do grilla na 200os, Muzeum Arche­olo­giczne, prze­jazd kolejką wąsko­to­rową do Wene­cji, rejs stat­kiem po Jezio­rze Bisku­pin­skim. Sala Weselna w Bisku­pi­nie zapew­nia warunki do zor­ga­ni­zo­wa­nia imprezy oko­licz­no­ścio­wej do 200 osób.

 

Posia­damy dwie sale ban­kie­towe które wypo­sa­żone są w:

- kli­ma­ty­za­cję
- komi­nek
- każda z nich połą­czona jest z czę­ścią noc­le­gową.

 

* Sala pierw­sza Kla­syczna – nowo­cze­sny wystrój, deko­ra­cję świetlne, ele­ganc­kie, jasne nowo­cze­sne krze­sła, por­ce­la­nowa zastawa sto­łowa.
* Sala druga Regio­nalna – sty­li­zo­wana, wystrój nawią­zu­jący do folklorystycznego kli­matu z ele­men­tami ludo­wymi, z cie­płym i kame­ral­nym wystro­jem.

Zapewniamy uważną i staranną obsługę, która zadba o pełną wygodę gości. .

 

Orga­ni­zu­jemy róż­nego rodzaju imprezy oko­licz­no­ściowe

- wesela,
- ban­kiety,
- imprezy fir­mowe,
- stud­niówki,
- bal syl­we­strowy,
- komu­nie.

 

Oferta

Do Państwa dyspozycji mamy dwie niezależne sale z osobnym wejściem, kuchnią i łazienkami oraz przejściem do pionu hotelowego. Obie sale posiadają kominek oraz klimatyzację. W zależności od ilości osób, klimatu wesela oraz własnego uznania wybór sali należy do Państwa.

Sala stylizowana
Sala w stylu folklorystycznym. Sala przystosowana na przyjęcie ok. 80–90 osób. Sala posiada klimatyzację. Przed Salą znajduje się tarasy, plac zabaw.

Sala klasyczna
Sala została oddana do użytku w czerwcu 2011 roku. Mieści maksymalnie 200 osób i przystosowana jest do organizacji wesel. Posiada klimatyzację i kurtyny powietrzne. Ciepły i nowoczesny wystrój sali oraz gustowny wystrój pozwoli Państwu przeżyć niezapomniane, pełne pozytywnych emocji chwile.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kinga 2017-09-13 14:43:38

Ocena: 5

Super lokal na organizację wesela. Polecam każdemu kto poszukuje ładnej sali, z pysznym jedzeniem i miłą, sprawną obsługą

k kajtek 2017-02-03 11:08:03

Ocena: 5

Byłem na sylwku. Godzina 19.40 egipskie ciemności pozapalane świeczki piękna sala w takiej poświacie.Przepiękna zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Jedzenie dużo dobre sylwester mega fajny i jeszcze gość DJ poprosty rewelacyjny. Muzyka która puszczał chyba odpowiadała każdemu.Za dużo nie gadał gra. Dziękuję za dobre balety,muzykę,dobre jedzenie właściwie nie ma do czego się przyczepić.

k keneso 2016-11-04 14:31:07

Ocena: 5

Byłem na weselu i jedzenie super sala piękna zespół mógłby być fajniejszy. Dla mnie ok.

R Renata 2015-10-21 11:40:12

Ocena: 5

Ładne miejsce, fajna okolica, dobra obsługa, smaczne jedzenie. Dla mnie nic więcej nie potrzeba.

G Gosia 2015-10-19 15:26:39

Ocena: 5

To świetne miejsce. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie i piękna okolica.

M Marta 2015-10-19 14:53:18

Ocena: 5

To bardzo piękne miejsce. Mają świetną obsługę i smaczne jedzenie. Polecam !

I Iga 2015-10-19 12:07:41

Ocena: 5

Mieliśmy tutaj wesele i szczerze polecam! Ładna sala, organizacja profesjonalna, smaczne jedzenie, obsługa pomocna. Podobało sie wszystkim gościom, a przede wszystkim nam, a to chyba najważniejsze, bo był to najważniejszy dzień w naszym zyciu. :)

B Basia 2015-10-14 13:08:41

Ocena: 5

Byłam tutaj na weselu u kuzynki i bardzo mi się podobało :) Wesele od początku do końca było dobrze zorganizowane (np. jedzenie podawane było równocześnie na wszystkie stoły). Fajna, duża sala i świetna lokalizacja.

J Joasia 2015-10-09 12:36:47

Ocena: 4

Ada, Twój komentarz dał mi do myślenia :) Byłam ostatnio z moim przyszłym mężem na przejażdżce po okolicznych lokalach, w których moglibyśmy zrobić swoje wesele. Przede wszystkim chcieliśmy zobaczyć wystroje i spróbować potraw. Trafiliśmy do Zajazdu w Biskupinie i faktycznie - jedzenie nam bardzo smakowało a samo MENU dość nietypowe, wystrój genialny - pytanie brzmiało jak to wygląda od stronty organizacji. Jednak skoro chwalisz, to umówimy się na rozmowę i dowiemy więcej na ten temat, dzięki! :)

A Ada 2015-10-07 12:20:17

Ocena: 5

W tym miejscu miałam swoje wesele i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Miło wspominamy tamten dzień, a wszystko dzięki bardzo dobrej organizacji, przemiła obsługa, pyszne jedzenie, świetna atmosfera. :) Bardzo polecam!

Tagi: Gąsawa, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót