Siedlisko Józefówka

Sątopy 15, Nowy Tomyśl

Wielkopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

150

519... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 2652

Opis

Siedlisko Józefówka

Siedlisko Józefówka położone jest w malowniczej okolicy - 5km od Nowego Tomyśla, otoczone pięknymi lasami gwarantującymi spokoje spędzenie czasu. To wyjątkowe miejsce pozwoli Państwu na zorganizowanie niezapomnianych przyjęć.

Organizujemy imprezy w naszym lokalu oraz w plenerze, dostosowując je do indywidualnych preferencji. Posiadając odpowiednio urządzone i wyposażone wnętrza ogrzewanych sal, profesjonalny wigwam oraz atrakcyjną ofertę kulinarną, serwującą doskonałą polską kuchnię, zapewniamy, iż spełnimy wszelkie oczekiwania naszych Gości.

Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci (huśtawki, piaskownica), letni ogródek przed siedliskiem, miejsce na ognisko, parking dla gości. Miłośnicy ciszy będą mogli odprężyć się na spacerze po całkiem sporym lesie.

Oferta

Pragniemy Państwu zaoferować spędzenie wolnych chwil oraz imprez w otoczeniu zieleni, kwiatów, ciszy i śpiewu ptaków. Istnieje możliwość odpowiedniej oprawy muzycznej. Przyjemnością biesiadowania można oddać się wewnątrz sali z wigwamem przy ogniu skwierczącym z ogniska. Nowoczesne zaplecze oraz doświadczenie kucharzy pozwoli na zaspokojenie nawet najbardziej wymagających podniebień. Z przyjemnością podejmiemy się również organizacji przyjęcia weselnego w plenerze.

Specjalnością naszego siedliska jest organizowanie:

* Spotkań rodzinnych,
* Wesel,
* Komunii,
* Urodzin,
* Imprez okolicznościowych i integracyjnych
* Spotkań dla firm,
* Biesiad przy ognisku z muzyką i tańcami,
* Imprez w plenerze oraz różnego rodzaju przyjęć i atrakcji
* Organizujemy imprezy w naszym lokalu oraz w plenerze, dostosowując je do indywidualnych preferencji.

Józefówka posiada dwie ogrzewane sale taneczne mogące pomieścić w jednej do 150 osób oraz w drugiej do 70 osób. Obie z tych sal mają możliwość dostępu do wigwamu. Każda z sal posiada inny wystrój i odrębny charakter, gwarantując niepowtarzalny klimat i atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowy Tomyśl, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót