Wyślij zapytanie
603... pokaż numer

Zajazd Cobra

ul. Zambrowska 91, Podborze, Ostrów Mazowiecka

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

350

603... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 984

Opis

Zajazd Cobra

W tym wyjątkowym dla nowożeńców i ich rodzin dniu, będziemy niezmiernie dumni, mogąc Was gościć w naszych progach. Specjalnością Zajazdu Cobra jest organizacja wesel. W ciągu ponad 20 lat działalności towarzyszyliśmy niezliczonej liczbie młodych par i robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by uświetnić tę uroczystość. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, dokładnie wiemy, czego oczekuje Młoda Para i ich goście. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby i stawiane przed nami wymagania, by jeszcze lepiej wywiązać się z organizacji wyjątkowego wesela, które wszyscy uczestnicy będą mieli jeszcze długo w pamięci.

 

Możemy zorganizować nawet bardzo duże przyjęcia. W nowej sali weselnej jest miejsce dla 450 osób, w restauracji dla 90 osób, a jeśli Młoda Para zechce świętować na świeżym powietrzu, oddajemy do dyspozycji rozległy ogród o powierzchni 970m2, w którym znajduje się altana i plac zabaw dla dzieci. Nie zabraknie również miejsc parkingowych, których mamy aż 180.

Wesele nie może obejść się oczywiście bez jedzenia. Tutaj mamy do zaproponowania bogate menu, z którego nowożeńcy mogą wybierać do woli – posiłki na ciepło, przekąski, przystawki, słodycze, napoje i alkohole. Po wcześniejszym ustaleniu możemy przygotować osobne zestawu dla osób, wymagających specjalnych diet np. wegańskich, cukrzycowych, wątrobowych itp.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ostrów Mazowiecka, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót