Opis

Bartek Bitner Fotografia Ślubna


Towarzysząc Młodej Parze w ich najważniejszym dniu staję się niezauważalny rejestrując kadry począwszy od przygotowań poprzez Ceremonię Zaślubin kończąc na uroczystości weselnej. Na zdjęciach staram się pokazać przede wszystkim emocje, uczucia, ulotne chwile oraz niepowtarzalny klimat tegoszczególnego dnia. Profesjonalnie wykonany reportaż pozwoli Państwu powrócić do najpiękniejszych chwil z dnia ślubu. W swoją pracę angażuję się całkowicie i staram się indywidualnie podchodzić do każdej pary.


Wykonuję także zdjęcia architektury wnętrz jak i fotografię reklamową. Pracuję na terenie całej Polski. Ukończyłem kursy fotografii cyfrowej oraz kurs przygotowujący do fotografowania uroczystości liturgicznych. W bardzo krótkim czasie dołączyłem do rozwijającego swoje doświadczenie FotoKlubu Szczecin.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kamila 2017-07-24 13:38:29

Ocena: 5

Piękne zdjęcia! dziękujemy

W Wiola 2014-08-24 18:09:36

Ocena: 5

Polecam z czystym sumieniem! 100% profesjonalizmu i kreatywności. Perfekcja, pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego sprawia że efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania- zdjęcia są przepiękne a fotoksiążka niesamowita!Współpraca z Bartkiem to czysta przyjemność, bo oprócz tego, że ma wielki talent jest też przesympatycznym człowiekiem :) Idealnie potrafi uchwycić wyjątkowe chwile, każdy uśmiech czy spojrzenie :)nie mogliśmy trafić lepiej :)

Tagi: Szczecin, FotoVideo, Fotograf

Powrót