Wyślij zapytanie
666... pokaż numer

Bartłomiej Szreders FOTO-Szreders

Legionowo

W pobliżu: Warszawa, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Tomaszów Mazowiecki, Wołomin, Ożarów, Białołęka

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2400 zł

666... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 1537

Opis

Bartłomiej Szreders FOTO-Szreders

Dziękuję za odwiedziny. Nazywam się Bartłomiej Szreders. Jestem fotografem reportażystą.

Tworząc fotografie ślubne opowiadam historię najpiękniejszego dnia w życiu Pary Młodej. Moim celem jest, zapewnienie Państwu wspaniałego zbioru unikatowych i artystycznych zdjęć. W fotografiach staram się uchwycić emocje, zadbać o najwyższą jakość zdjęć oraz tworzyć dobrą atmosferę.

W każdym roku fotografuję różnego rodzaju śluby duże i małe, śluby kościelne i cywilne, wesela w dużych miastach i małych wioskach. Każdy z nich jest inny, pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Uwielbiam być częścią życia ludzi w ten sposób. To dla mnie wielki zaszczyt!

Reportaże ślubne zacząłem fotografować przeszło 7 lat temu. Zaobserwowałem, że najlepsze ujęcia powstają, wówczas gdy nikt nie widzi, że fotografuje. Tym samym, nie przeszkadzam Parze Młodej w ich dniu. Największą nagrodą jest dla mnie zadowolenie klientów.

Sprzęt
Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon.

Albumy
Uważam, że album ślubny powinien być więcej niż tylko książką z pięknymi zdjęciami. W mojej ofercie posiadam albumy wykonane z najlepszych materiałów, zaprojektowane są one przeze mnie. Każdy album opowiada historię z całego dnia ślubu. To bez wątpienia najlepszy sposób na zachowanie cennych wspomnień dla przyszłych pokoleń.

Podróże
Chociaż głównie fotografuję w okolicach Warszawy, mogę fotografować również ślub w dowolnym miejscu w Polsce, Europie czy Świecie.

Rezerwacja
Aby umówić się na konsultacje, uzyskać szczegółowe informacje lub po prostu porozmawiać o swoim wielkim dniu, proszę zadzwoń lub napisz do mnie e-maila.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Legionowo, FotoVideo, Fotograf

Powrót